فهرست
شورله: بعد از قهرمانی در جام جهانی، حالا نوبت کسب افتخار با چلسی است
شورله: بعد از قهرمانی در جام جهانی، حالا نوبت کسب افتخار با چلسی است

شورله: بعد از قهرمانی در جام جهانی، حالا نوبت کسب افتخار با چلسی است

آی اسپورت- آندره شورله، مهاجم آلمانی چلسی، که بعد از قهرمانی با تیم ملی کشورش در جام جهانی، به تازگی به تمرینات آبی ها بازگشت، معتقد است برای درک کامل افتخار بزرگی که کسب کردند، باید مدتی از آن اتفاق سپری شود.

شورله که در این رقابت ها بیشتر به عنوان بازیکن جانشین به کار گرفته شد، با زدن سه گل و ارسال سه پاس گل، یکی از بازیکنان موثر تیمش بود. او که در دیدار فینال هم پاس گل گوتزه را ارسال کرد، اکنون منتظر آغاز فصل جدید و کسب افتخارات تازه با آبی های لندن است.

او به سایت رسمی باشگاه چلسی گفت:\" احساس فوق العاده ای دارم. بعد از یک افتخار بسیار بزرگ، تعطیلات فوق العاده ای داشتم اما این خوب است که دوباره به تمرینات بازگشتم و در حال حاضر انگیزه بسیار بالائی برای انجام کارهای بزرگ در چلسی دارم.

برای این که متوجه شوم که چه اتفاقی افتاده است، به چند روز یا چند هفته نیاز دارم. شما وقتی در جریان یک اتفاق خوب هستید، خیلی در مورد آن فکر نمی کنید. اما از حالا می خواهم که بفهمم که قهرمان جام جهانی بودن چه معنایی دارد. در آلمان تماشاگران بسیار خوشحال بودند، همه کشور پشت ما بودند و این احساس بی نظیری بود.\"

او در مورد دیدار مقابل برزیل و برخورد با هم تیمی هایش در چلسی، رامیرز، ویلیان و اسکار هم گفت:\" وقتی به بازی رفتم 5-0 جلو بودیم و به وضوح دیده می‌شد که بازیکنان بزریل خسته بودند و نمی‌خواستند بیشتر از این بازی کنند، من فرصت‌های کمی در این بازی داشتم و فکر می‌کرم که فرصتی برای گلزنی پیدا خواهم کرد. گل دومم یکی از بهترین‌گل‌هایی بود که به عمرم زده بودم، به خصوص از این جهت که با پای چپ به ثمر رسیده بود. واقعاً دیوانه کننده بود و از اتفاقات آن شب واقعاً خوشحال بودم.

اسکار، ویلیان و رامیرز خیلی ناراحت بودند و گریه می‌کردند، من به آن‌ها گفتم ناراحت نباشید ما فصل بعد کارهای بزرگی با چلسی انجام خواهیم داد و آن‌ها تورنمنت فوق العاده ای را پشت سرگذاشته اند، امّا در آن لحظه آن‌ها دوست نداشتند هیچ صحبتی را بشنوند.\"

او در پایان در مورد فصل جدید و اهدافش در این فصل هم گفت:\" ما تعطیلات کوتاه مدتی بعد از یک فصل سخت داشتیم، امّا اکنون می‌خواهیم کار کنیم و به وضعیت بدنی مناسبی دست پیدا کنیم. کمی زمان می‌برد که دوباره به شرایط فوق العاده خودمان، و تبدیل تیم به تیمی منسجم برسیم، امیدوارم در شروع فصل، کاملاً آماده باشیم. بازیکنانی که به چلسی آمده اند، همه بازیکنانی طراز اول هستند. دروگبا به چلسی برگشته و فابرگاس که یکی از بهترین بازیکنان دنیاست نیز به تیم ملحق شده است. ما فصل گذشته در مقابل هم تیمی های فلیپه لوئیز در اتلتیکو روبرو شدیم، آن‌ها فوق العاده بودند. من گل کاستا مقابل المپیا را به یاد دارم، او آن ضربه را دیدنی تمام کرد، امیدوارم که در کنار آن‌ها بازی کنم. همه بازیکنان با کیفیتی هستند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-07 12:21:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر