فهرست

درکسلر: شالکه می تواند با بایرن و دورتموند رقابت کند

آی اسپورت- یولیان درکسلر، ستاره جوان شالکه، معتقد است که نمایش های فصل گذشته اش، باشگاه هایی که به دنبال او بودند را نگران کرد و اکنون می خواهد در فصل جدید، بار دیگر نمایش هایی درخشان ارائه بدهد و توجه باشگاه های بزرگ را جلب کند.

آرسنالی ها قصد داشتند در ژانویه این ملی پوش جوان آلمانی را به خدمت بگیرند اما باشگاه شالکه مانع این انتقال شد. درکسلر معتقد است شایعات تا اندازه ای روی عملکرد او تاثیرگذار بود اما اکنون قصد دارد راهش را به سوی باشگاه های بزرگ باز کند.

او به بیلد گفت:\" بندی که در قراردادم وجود دارد باعث شد تا بمانم. من آنطوری بازی نکردم که باشگاه هایی که به دنبال هستند، حاضر به پرداخت این مبلغ شوند. اکنون می خواهم بار دیگر نظر باشگاه های بزرگ را جلب کنم. اکنون می دانم ستاره اصلی تیم بودن چه معنایی دارد. بعد از شکست مقابل دورتموند، انگار فقط من مقصر بودم!\"

درکسلر که فصل گذشته در 26 بازی برای شالکه، تنها 2 گل به ثمر رساند، امیدوار است که تیمش در فصل پیش رو، سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد.

\" این فصل می توانم 10 گل بزنم. اگر بازیکنان ما متحد باشند، می توانیم برای سه رتبه اول جدول بجنگیم. ما می توانیم با بایرن و دورتموند رقابت کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-07 13:57:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر