فهرست
علیرضا نقی زاده: برای رویارویی با سپاهان لحظه شماری می‌ کنم
علیرضا نقی زاده: برای رویارویی با سپاهان لحظه شماری می‌ کنم

علیرضا نقی زاده: برای رویارویی با سپاهان لحظه شماری می‌ کنمآی اسپورت- علیرضا نقی زاده بازیکن تیم گسترش برای قرار گرفتن برابر سپاهان لحظه شماری می کند و معتقد است همیشه برابر این تیم خوب بازی کرده است. گفتگو با نقی زاده را در زیر بخوانید:
 
تاکنون مقابل سپاهان باز کرده ای؟
بله من تا به حال و در فصل قبل 2بار برابر سپاهان قرار گرفتم که خوشبختانه هیچ کدام از این بازی ها را واگذار نکردیم و 2 بازی خوب جلوی این تیم انجام دادیم، خصوصا دیدارمان با ای نتیم در تبریز که تا دقیقه 80 یک بر صفر از سپاهان پیش بودیم. خود من به شخصه همواره جلوی سپاهان خوب بازی کرده ام و انگیزه زیادی برای دیدار مجدد با این تیم دارم.
بازی قبلتان در برابر استقلال خوزستان چطور بود؟
ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و برای 3 امتیاز این بازی برنامه داشتیم. اما مشکل اینجا بود که زمین ورزشگاه غدیر بسیار نامناسب بود و هوا هم خیلی گرم بود، به طوری که بازی کردن را خیلی سخت می‌ کرد. در دقیقه 90 هم روی یک اوت دستی و غفلت خودمان گل مساوی را دریافت کردیم. البته این را هم باید بگویم که فکر می‌ کنم گرفتن یک امتیاز در هفته اول آن هم در خانه حریف چندان نامناسب نیست.
بعد از دریافت گل در دقیقه 90 و از دست دادن بازی برده شرایط روحی تیمتان به چه صورت است؟
بعد از بازی خیلی ناراحت بودیم زیرا 2امتیاز را خیلی مفت از دست دادیم. اما با صحبت هایی که در رختکن مربیان تیم مان انجام دادند به خودمان آمدیم و فهمیدیم که باید به این بازی به دیده یک تجربه خوب نگاه کنیم.
سپاهان در هفته اول برابر پیکان بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشت، در برابر رویارویی با این تیم چه نظری داری؟
مطمئنا سپاهان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است و مثل همیشه تیم خوبی را برای حضور در رقابت های لیگ‌برتر فراهم آورده. آنها در بازی اولشان در برابر پیکان خیلی خوب بازی کردند و به نوعی پیکان را خلع سلاح کردند. اما این را هم باید بگویم که شرایط تیمی ما هم خیلی خوب است و بازیکنان ما برای این بازی خیلی انگیزه دارند و با توجه به برنامه هایی که داریم در این بازی برای سه امتیاز به میدان می‌ رویم و به هیچ وجه به مساوی راضی نیستیم. به شخصه برای این بازی مملو از انگیزه هستم و برای رویارویی با سپاهان لحظه شماری می‌ کنم.
     
آی اسپورت
2014-08-07 14:11:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر