فهرست
سروش رفیعی: مشکلات کارت معافیت بختیار در مصدومیتش تاثیرگذار بوده است/ امیدوارم بتوانم دروازه سوشا را باز کنم
سروش رفیعی: مشکلات کارت معافیت بختیار در مصدومیتش تاثیرگذار بوده است/ امیدوارم بتوانم دروازه سوشا را باز کنم

سروش رفیعی: مشکلات کارت معافیت بختیار در مصدومیتش تاثیرگذار بوده است/ امیدوارم بتوانم دروازه سوشا را باز کنم

آی اسپورت- سروش رفیعی در غیاب بختیار رحمانی امید اول تیم فولاد خوزستان است که البته در برابر تراکتورسازی نتوانست مانع شکست تیمش شود. رفیعی معتقد است شرایط تیمش برای دیدار با پرسپولیس بهتر از دیدار با تراکتور است.
 
اولین بازی تان در مقابل تراکتور با حواشی ای که برای تیمتان به وجود آمد در چه شرایطی برگزار شد؟
بالاخره همانطور که همه می‌ دانند ما در برابر تراکتور شرایط خیلی بدی داشتیم. اما با وجود این شرایط بد هم فکر می‌کنم بازی بدی انجام ندادیم و می‌ توانستیم با امتیاز از تبریز برگردیم. اما بدشانسی ها اجازه نداد و در دقایق پایانی گل دوم را دریافت کردیم. امیدوارم در ادامه شرایط  بهتر شود و بتوانیم به پیروزی های زیادی دست پیدا کنیم.
مسائل به وجود آمده و ایراداتی که به معافیت چند تن از بازیکنان وارد است در هفته جاری چه تاثیری در روند آماده سازی تان گذاشته است؟
بعد از بازی تراکتور دراگان جلسه ای با تمام بازیکنان تیم گذاشت و سعی کرد ذهنمان را از مسائل حاشیه ای خارج کند و همه با هم قرار گذاشتیم که تمام تمرکزمان روی مسائل فنی و بازی های آینده مان باشد و مسائل حاشیه ای را به عهده مسئولین باشگاه بگذاریم. اما باید این را هم بگویم قطعا نبود دو، سه تن از بازیکنان اصلی مان بر روی تیم ما تاثیرگذار خواهد بود و مصدومیت بختیار و مشکلاتی که برای او به وجود آمده هم بر روی تیم ما تاثیرگذار است. اما با تمام این مسائل ما این هفته تمرینات تاکتیکی خوبی را پشت سر گذاشته ایم و از همه لحاظ آماده رویارویی با پرسپولیس هستیم.
در مورد بختیار حرف و حدیث بسیار زیاد است، آیا مصدومیت او حقیقت دارد؟
بله، متاسفانه مصدومیت شدیدی برای او به وجود آمده و آنطور که من دیده ام زانویش بسیار متورم شده است. بختیار در این مدت پیگیر کارهایش بود تا بتواند برای فولاد بازی کند. در ضمن می‌ خواست از تمرینات دور نباشد به همین دلیل با تیم فولاد نوین یک بازی انجام داد که متاسفانه در همان دقایق اول زانوی او دچار پیچیدگی می‌ شود. من فکر می‌ کنم این مصدومیت قطعا به خاطر درگیری های فکری اش بوده و این مشکلاتی که در مورد کارت معافیتش برایش پیش آمده در این مصدومیت بسیار تاثیرگذار بوده و اکنون متاسفانه ما 6ماه  نمی‌ توانیم او را در اختیار داشته باشیم.
بازی فردا در برابر پرسپولیس را چطور می‌ بینی؟
شرایط تیم ما خوب است. تمام طول هفته فقط به فکر کسب پیروزی در برابر پرسپولیس بودیم. اکنون اول فصل است و تیم ها شناخت چندانی از یکدیگر ندارند. اما با کارهای تاکتیکی خوبی که در طول هفته انجام داده ایم و حمایتی که تماشاگرانمان در شهر خودمان از ما انجام می‌ دهند امیدواریم بتوانیم بازی فردا را با پیروزی پشت سر بگذاریم.
چقدر امید به گلزنی در برابر هم تیمی سابق خودت هستی؟
سوشا دوست خوب من است و ما سال گذشته در کنار هم توانستیم سال خوبی را سپری کنیم و به قهرمانی برسیم. من تمام تلاشم را در این بازی خواهم کرد و امیدوارم به خاطر موفقیت تیم ام بتوانم دروازه سوشا را باز کنم.
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-07 14:18:59
نظر دهید

۱ نظر
نوید
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۴
لطفن از سروش رفیعی سئوال کنید ایشون که بعنوان یک فرد نابینا از حوزه نوراباد فارس کارت معافیت پزشکی گرفته چطوری میتونه بازی کنه در حالیکه نابیناست؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر