فهرست
100 هزار یورو، هزینه سالانه اتومبیل های کریس رونالدو
100 هزار یورو، هزینه سالانه اتومبیل های کریس رونالدو

100 هزار یورو، هزینه سالانه اتومبیل های کریس رونالدو

آی اسپورت- وقتی در گاراژ خانه‌ات یک لامبورگینی اونتادور، یک بوگاتی ویرون و رولس رویس دراپ هد کوپه و چندین اتومبیل اسپورت دیگر داشته باشی، مجبور می‌شوی تا برای بیمه این اتومبیل‌ها دست به جیب شده و مبالغ هنگفتی را پرداخت کنی. این داستان زندگی کریستیانو رونالدوست.

پارکینگ ستاره پرتغالی باشگاه رئال‌مادرید، ارزشی حدود 3 میلیون یورو دارد و طبق ارزیابی وب‌سایت acierto.com، او سالانه حدود 100 هزار یورو برای بیمه کردن این اتومبیل‌ها می‌پردازد تا ماشین‌هایش را در مقابل آسیب‌های احتمالی بیمه کند. این رقم خیلی زیادی است ولی قطعاً برای یکی از پردرآمدترین بازیکنان تاریخ دنیای فوتبال زیاد به چشم نمی‌‌آید. بنابر این گزارش، رونالدو علاوه بر این اتومبیل‌های گران‌قیمت، چندین اتومبیل دیگر هم در پارکینگ خانه‌‌اش دارد که از جمله دیگر اتومبیل‌های اسپورت او می‌توان به مک لارن MP4-12C Spider  که ارزشی در حدود 265 هزار یورو دارد، یک استون مارتین DB29 که قیمتش حدود 211 هزار یورو است و یک بنتلی که قیمتش 285 یورو است نیز اشاره کرد.

اگر بخواهیم رقمی که رونالدو برای بیمه کردن اتومبیل‌هایش به شرکت‌های بیمه پرداخت می‌کند را با رقیب دیرینه‌‌اش، لیونل مسی مقایسه کنیم، به نکته جالبی برمی‌خوریم. ستاره آرژانتینی هر ساله برای بیمه اتومبیل‌هایش فقط مبلغی در حدود 20 هزار یورو می‌پردازد که این یک پنجم مبلغی است که رونالدو آن را می‌پردازد. این بدان معناست که گاراژ خانه مسی به مراتب فقیرانه‌تر از گاراژ ستاره پرتغالی رئال است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-07 14:56:54
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۳
استون مارتین DB9 نه DB29
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر