فهرست
قلعه نویی: از 3 میلیارد به خاطر استقلال گذشتم، آنوقت دنبال پول باشم؟/ جواب حرف های نکونام را دادم که نگویند ریگی در کفشش است/ آجرلو گفت یک مرد پیدا شد که پای حرفش ایستاد
قلعه نویی: از 3 میلیارد به خاطر استقلال گذشتم، آنوقت دنبال پول باشم؟/ جواب حرف های نکونام را دادم که نگویند ریگی در کفشش است/ آجرلو گفت یک مرد پیدا شد که پای حرفش ایستاد

قلعه نویی: از 3 میلیارد به خاطر استقلال گذشتم، آنوقت دنبال پول باشم؟/ جواب حرف های نکونام را دادم که نگویند ریگی در کفشش است/ آجرلو گفت یک مرد پیدا شد که پای حرفش ایستاد

آی اسپورت- امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با استقلال خوزستان حاضر شد و البته با خبرنگاران حرف های زیادی برای گفتن داشت. قلعه نویی در ابتدا گفت:  در ابتدا باید روز خبرنگار را به جامعه خبری تبریک بگویم. در مورد بازی فردا نظرم این است که بازی‌های ابتدای لیگ سخت است و تیم ما هنوز شکل واقعی به خود نگرفته ولی وقتی بازی قبلی تیمم مقابل راه‌آهن را تماشا کردم متوجه شدم در 2، 3 سال گذشته بازی به این زیبایی حداقل از استقلال ندیده بودم.  راه‌آهن برای وقت‌کشی نیامده بود و با شناختی که از رئیسی دارم می‌دانم که آنها می‌آیند فوتبال بازی کنند. ما از ترکیه، جام شهدا و بازی با راه‌آهن دستاوردی گرفته‌ایم و امیدوارم این دستاورد در آینده به درد ما بخورد. البته به احتمال 99 درصد امید ابراهیمی را در اختیار نداریم ولی خوشحال هستیم که آندرانیک تیموریان به شرایط بازی نزدیک می‌شود. تیم عبدالله ویسی مهاجمان سرزنی دارد ولی ما هم روی این مسئله کار کرده‌ایم تا به نتیجه لازم برسیم.


دیدار با استقلال خوزستان و بلیط فروشی الکترونیکی

 هر چیزی که شامل تکنولوژی باشد ما باید آن را بپذیریم و شاید یکی دو هفته اول این مشکلات وجود داشته باشد ولی قطعا با گذشت زمان حل خواهد شد.

درباره بازی فردا درست است که با استقلال خوزستان هم‌نام هستیم ولی این تیم سال گذشته ما را در اهواز شکست داد، ولی در تهران کار سختی داشتیم و با گل دیرهنگام توانستیم حریف خوبمان را شکست دهیم.شکایت در دادگاه  ما کمیته انضباطی قوی داریم اتفاقا در مورد این کمیته باید بگویم که در مورد من قوی عمل کرده است زیرا مرا زیاد جریمه کرده‌اند! به آقای حسن‌زاده‌ هم ارادت دارم که به فوتبال ما آمده است البته در گذشته هم افراد زحمتکش زیادی بودند چون شاه‌حسینی و شریفی اما این مسئله یک بخش کیفری است.

 

قلعه نویی درخصوص اینکه نصیرزاده گفته شکایت به دادگاه‌ها مشکلی ندارد، گفت: من از چند وکیل خود و همچنین سایر وکلا مشورت گرفتم و گفتند از لحاظ قانونی و حقوقی مشکلی ندارد.

 

برخورد با فساد در باشگاه استقلال

صددرصد برخورد خواهد شد. یک تخلف اداری داریم و یک فساد اداری که این موارد فرق دارند فساد این است که شما پولی بگیرید و کاری انجام دهید اما تخلف یعنی قوانین را نمی‌دانی و مرتکب خطایی می‌شوی. ما چه در گذشته و چه در حال با همه برخورد خواهیم کرد حتی اگر از جانب اطرافیان من باشد.

 

 می‌گویند خدا کند دشمن آدم بی‌اطلاع باشد، شما از خود ایمان موسوی بپرسید، من به او زنگ زدم و او صحبت‌هایی انجام داد که با آن چیزی که در روزنامه منتشر شده بود فرق داشت حالا او شکایت کرده و پیگیر این مسئله است ما هم شکایت خود را دنبال می‌کنیم.

  امیدوارم این خاطره‌ای را که می‌گویم برنامه معروف پخش کند. زمانی که به سپاهان رفته بودم روزی در نیم‌فصل اول ساکت از من درخواست کرد که هیات مدیره ماموریت داده تا قراردادت را تمدید کنیم من گفتم هم‌اکنون تیم شرایط خوبی ندارد اصلا شاید در پایان فصل شما مرا نخواهید و نتیجه‌ای که کسب کرده‌ام درخور نام سپاهان نباشد در حالی که هیچ مربی‌ای این کار را نمی‌کند. ما در رده چهارم یا پنجم بودیم. ساکت به من گفت به این موارد کاری نداشته باش. ما برنامه درازمدت داریم و می‌خواهیم این کار را انجام دهیم.  در پایان فصل تیم قهرمان شد و فردای آن روز با من جلسه گذاشتند. امیدوارم این موارد را برنامه 90 پخش کند. فردای روزی که قهرمان شدیم از من پرسیدند چه کار می‌کنی که من در جواب گفتم می‌مانم نه قراردادی امضا کردم و نه مسئله دیگری فقط حرف زدم پس از آن به تهران آمدم. هدایتی با من جلسه‌ای گذاشت. آجرلو مدیرعامل وقت استیل‌آذین مرا به خانه‌اش برد و در کنار زن و بچه‌اش که خیلی هم محجبه بودند جلسه گذاشت. من به آجرلو گفتم که یک مشکلی دارم که اگر آن حل شود مسئله‌ای نیست. تفاوت قیمت سپاهان و استیل‌آذین 800 میلیون بود که آن پول در زمان کنونی 2 میلیارد و 400 میلیون می‌شود چیزی حدود 3 برابر. من فقط حرف زده بودم. نه چیزی امضا کرده بودم و نه مسئله دیگری وجود داشت. آیا کسی را سراغ دارید که اینگونه از 800 میلیون بگذرد؟ بعد می‌آیند موارد چیپ و اراجیف را مطرح می‌کنند.

 

من پای مسئله‌ای ماندم که هیچ ارزش و اعتباری نداشت فقط حرف بود. یک ماه و نیم ساکت و آجرلو تلفنی ارتباط داشتند اما این اتفاق رخ نداد. آجرلو پس از این مدت گفت یک مرد پیدا شده و روی حرفی که زده ایستاد. باور هم نمی‌کردند که سر چیزی که امضا نکرده‌ام ایستادم. سوال من این است اگر کسی از آن رقم‌ها می‌گذرد چه کارهایی می‌خواهد انجام دهد؟ من از 3 میلیارد گذشتم و با یک میلیارد و 200 در استقلال کار کردم. برخلاف میلم به مجری برنامه 90 بگویید که ساکت و آجرلو را روی خط بیاورد.

من شنیده‌ام که در فضای مجازی چه حرف‌هایی علیه آقایان مطرح شده ولی ما آن آقا را آوردیم که به ما کمک کند. آقای عزیزمحمدی هم در جریان این موضوع بود.

م.ع راننده شخصیتان بوده است؟

 من هیچ‌وقت راننده شخصی نداشتم و یک نفر از دوستانم به نام آقای شفیعی در اصفهان این کار را برایم انجام می‌داد که آن هم از طرف باشگاه سپاهان بود.تعداد مربیانتان زیاد نیست؟

 خوشحال هستم که این سوال را در مکانی میپرسید که نامش سازمان لیگ است. سازمان لیگ قانونی گذاشته که طبق این قانون نفراتمان را روی نیمکت انتخاب کردیم. من از شما سوال می‌پرسم آیا ما کار خلاف قانون انجام دادیم؟علت شکایت از نکونام

تنها به خاطر صحبت‌هایی که در رسانه‌ها علیه ما انجام داده از او به دادگاه شکایت کردم.جدایی حاج قاسم از باشگاه

او از مربیان خوب بدنسازی در ایران است که در این چند سال جزو کادر خوب ما بوده. اولا جوان است دوم اینکه باسواد و کارشناس آکادمیک است و سوم اینکه دکترایش را از اوکراین گرفته است. او 2 سالی با ما بود و من در یک قسمت عمده حق را به امیر حاج‌قاسم می‌دهم حالا خوب شد این بحث پیش آمد که بگویم در قراردادها هیچ دخالتی ندارم هرچند فکر می‌کنم این کار اشتباه است. سال گذشته وقتی فصل تمام شد حاج قاسم نزد من آمد و گفت تا امروز یک ریال نگرفته است من خیلی از این موضوع ناراحت شدم چون حداقل باید 20 درصد به قرارداد او اضافه می‌شد. وقتی از آقای افشارزاده پرس‌وجو کردم متوجه شدم که حاج‌قاسم تازه ازدواج کرده و 40 میلیون به او پرداخت کردیم.

 وقتی فصل بدنسازی تمام شد متوجه شدم که پیغامی داده که من دیگر نمی‌آیم تا اینکه 3 روز پیش خودش با من تماس گرفت و اتفاقا 90 درصد به او حق می‌دهم ولی آن 10 درصد جایی است که وی دیگر در تمرینات حاضر نشد اگر او می‌آمد و به کار ادامه می‌داد قطعا در طول فصل با هم همکاری می‌کردیم ولی عینا به من گفت که اگر قراردادم مثل فلان مربی نباشد دیگر نمی‌آیم.

ما باید از قراردادهایی که امضا کردیم کم کنیم چون ظاهرا مبالغ ما از سقف بودجه کمی عبور کرده و باید مقداری از قراردادهایمان کاسته شود و البته شنبه یا یکشنبه این موضوع را به صورت رسمی اعلام می‌کنیم.

 من برنامه‌ریزی بدنسازی را همیشه از قدیم خودم انجام می‌دادم چه زمان آقای بهمنی، چه آقای دکتر خداداد و چه حاج‌قاسم با هم مشورتی کار می‌کردیم. دوست داشتم حاج‌قاسم در کنار ما می‌ماند ولی اگر به جمع‌بندی در مورد این موضوع نرسیم یک بدنساز خارجی به تیم اضافه می‌کنیم که گرایش کاملی به فوتبال داشته باشد.

علت واکنش به صحبت های نکونام

شما ببینید وقتی 6 ماه پیش این آقا علیه من مصاحبه کرد جواب دادم؟ من باید ذهن مردم را هم روشن کنم اگر اینگونه باشد مردم می‌گویند حتما ریگی به کفش من وجود دارد که جواب نمی‌دهم.

 در زمان مربیگری‌ام هیچ‌وقت شروع‌کننده این مسائل نبودم و اتفاقا مدعی هستم که نحوه پرسیدن سوال شما اصلا درست نیست اتفاقا شما که ادعا دارید رسانه هستید و قلم به دستتان است باید به این مسئله ورود می‌کردید. من باید جایی از حقانیت خودم دفاع کنم و شما رسانه‌ها هم جایی که حق است ورود کنید اما اتفاقا نه‌تنها برخی رسانه‌ها این کار را نکردند بلکه برعکس آن انجام گرفت.

 شما ببینید وقتی تیم ما می‌برد در نشست خبری سوالی پرسیده نمی‌شود و کلا یک دقیقه در کنفرانس هستیم اما در نشست‌های بعد سوال‌ها اینگونه سرازیر می‌شود.

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-07 22:22:25
نظر دهید

۷ نظر
فرزاد
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۳
کاش از پیشنهادت نمیگذشتی....
azna
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۷
amir khan iran injoorie hame be adame movafagh hasoodi mikonan
رضا
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۴
قلعه مافیا رئیسش کیه؟
علیرضا
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۶
دایی دایی دایی.........رییس مافیایی
حاتم مولایی بهمن خان .... لنگپولیس قهرمان
kian
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۹
ب کوری چشم همه دشمنات امیر خان،عادت ایرانی جماعته ک ب آدم موفق حسادت کنن و بخوان بکشن،امیر پاک ایران،ما تاجیا تا ابد حمایتت میکنیم
mehr
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۵
farzad longi khafe sho
محمد
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۸
تو که راست میگی پینوکیو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر