فهرست
گزارشی از حضور 4 بازیکن رئال در آگهی تبلیغاتی ادیداس
گزارشی از حضور 4 بازیکن رئال در آگهی تبلیغاتی ادیداس

گزارشی از حضور 4 بازیکن رئال در آگهی تبلیغاتی ادیداس

آی اسپورت - ایکر کاسیاس این روزها حال و روز چندان خوشی ندارد و با روز های اوجش فاصله زیادی دارد. با این وجود او هنوز هم برای مادریدی ها ایکر مقدس است و آنها امیدوارند تا این دروازه بان افسانه ای باشگاه رئال به روزهای اقتدارش بازگردد.

کاسیاس همراه با گرت بیل،آربلوا و ژابی آلونسو در یک آگهی تبلیغاتی برای آدیداس شرکت کرده و همراه با سه بازیکن یاد شده در مورد لادسیما صحبت کرد.

وی گفت : \" لادسیما فشار زیادی را روی ما ایجاد کرده بود. با پیروزی بر اتلتیکو در فینال لیسبون، احساس رهایی کردیم. دیگر از این ناحیه فشاری روی دوش ما نیست. قهرمان نشدن در اروپا از سال 2002 همواره ما را آزار می داد \"

در جریان ضبط این برنامه هر 4 بازیکن از طریق گوشی، گزارش گل های بازی فینال توسط مانولو لاما را گوش کردند.

گرت بیل نیز گفت : \"لادسیما پاداش یک فصل مرارت و سختی کشیدن ما بود. هر فوتبالیستی در دنیا رویای بازی در رئال و قهرمانی در اروپا را در سر دارد\"

آلونسو نیز افزود:\" می دانستیم که برای بدست آوردن لادسیما با رنج و سختی زیادی مواجه خواهیم شد. اما اعتراف می کنم که فکر نمی کردم در مقابل اتلتیکو تا بدین حد دچار مشکل شویم \"

در انتها آربلوا نیز چنین گفت : \" بردن لادسیما آن هم بدان شکل، بهترین فرم قهرمان شدن در اروپا بود. همه چیز بصورت دراماتیک اتفاق افتاد و سال ها در ذهن هواداران خواهد ماند\"

     
آی اسپورت
2014-08-07 15:52:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر