فهرست
گزارش روز:جانشین ژابی در سوپرجام اروپا، دغدغه جدید آنچلوتی
گزارش روز:جانشین ژابی در سوپرجام اروپا، دغدغه جدید آنچلوتی

گزارش روز:جانشین ژابی در سوپرجام اروپا، دغدغه جدید آنچلوتی

آی اسپورت - دیدار سوپرجام اروپا بین رئال مادرید و سویا سه شنبه هفته آینده 12 آگوست در شهر کاردیف ولز برگزار خواهد شد و رئال مادرید در این بازی ژابی آلونسو را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

از شکل تمرینات چند روز اخیر رئال و صحبت های آنچلوتی با کروس می توان دریافت که این مربی ایتالیایی روی ستاره آلمانی خود در روز بازی با سویا حساب باز کرده است.

کروس روز سه شنیه به تمرینات رئال بازگشت و تا کنون تنها سه جلسه تمرینی با تیم جدید خود انجام داده اما آنچلوتی امیدوار است که کروس تا روز بازی سوپرجام به آمادگی لازم برای بازی کردن دست یابد.

دو روز پیش بود که کروس همراه با خدیرا،دی ماریا و مارسلو به تمرینات رئال اضافه شد و هر 4 بازیکن در تلاشند تا برای فینال کاردیف به مرزآمادگی برسند.

در صورتی که چنین نشود و کروس نتواند خودش را به این بازی برساند؛ ایارامندی تنها گزینه موجود برای کارلتو خواهد بود.بازیکنی که پس از یک سال حضور در رئال هنوز نتوانسته است مربی و هواداران رئال را به خود متقاعد کند.

به همین دلیل بسیاری از دوستداران رئال امیدوارند که کروس بتواند خودش را به بازی در مقابل سویا برساند. تا روز سه شنبه باید صبر کنیم و ببینیم که آنچلوتی نهایتا کدام بازیکن را جایگزین ژابی خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-08-07 16:05:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر