فهرست
سیاه جامگان با نام ابومسلم در لیگ دسته اول!
سیاه جامگان با نام ابومسلم در لیگ دسته اول!

سیاه جامگان با نام ابومسلم در لیگ دسته اول!


آی اسپورت- سقوط های سریالی ابومسلم مشهد سبب شد تا این تیم رقابت‌های لیگ دسته‌دو فوتبال کشور را نیز از دست بدهد. به‌طوری که به احتمال فراوان از تیم ابومسلم در این مسابقات خبری نخواهد بود و این تیم به واسطه مشکلات فراوان شاید به‌طور کامل منحل شود.
این در‌حالی است که در روزهای اخیر نیز هیچ گروهی برای خرید ابومسلم پا پیش نگذاشته‌اند چرا‌که ابومسلم در‌حال‌حاضر با چند میلیارد بدهی دست‌و‌پنجه نرم می‌کند و مطمئنا کسی هم برای در‌دست‌گرفتنش آن‌هم از لیگ‌دو با آن‌همه بدهی جلو نخواهد آمدعلاوه‌بر‌این نیز شکایت گابریل بازیکن خارجی ابومسلم هم حالا برمشکلات این تیم افزوده است؛ چرا‌که فیفا هم این باشگاه را که نه مدیرعامل دارد و نه سرپرست و نه دفتر‌، تهدید کرده است که اگر این طلب پرداخت نشود، ابومسلم به یک دسته پایین‌تر یعنی لیگ دسته‌سه سقوط خواهد کرد. اما این پایان کار مشکی‌پوشان نیست و قرار است که با تیم ابومسلم پس‌از منحل‌شدن با ترفندی سر از رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور دربیاورد!
این اتفاق در‌حالی رخ خواهد داد که در لیگ دسته‌یک فوتبال کشور از استان خراسان‌رضوی فقط یک تیم باقی خواهد ماند و تیم سیاه‌جامگان ابومسلم که این روزها با هدایت محمدرضا مهاجری در‌حال انجام تمرینات آماده‌سازی خود است، با حذف عنوان سیاه‌جامگان از عنوان کامل تیمش‌، فقط اسم ابومسلم را برای خودش باقی خواهد گذاشت تا در رقابت‌های لیگ دسته اول، تیم ابومسلم به‌جای تیم سیاه‌جامگان ابومسلم به مصاف حریفان برود و مهاجری نیز سرمربی این تیم شود.
فقط بدهی های ابومسلم سابق می ماند و فیفا و بدهکاران که در صورت رخ دادن چنین تغییراتی احتمالاً دست به یقه فدراسیون خواهند شد چرا که ابومسلم جدید فقط تشابه اسمی دارد. و به همین خاطر هم نمی توان از حمایت صد در صدی هواداران مشهدی از چنین ابومسلمی اطمینان داشت، اتفاق مشابهی که برای استقلال صنعتی هم افتاد و در اهواز و به خصوص در روزهای ابتدایی چندان مورد دلخواه نبود.
قرعه کشی رقابت های این فصل لیگ آزادگان پنجم شهریور در فدراسیون فوتبال برگزار می شود. بازی ها از 12 مهر آغاز و اواخر اردیبهشت ماه به پایان می رسد. در این دوره از بازی ها 24 تیم حضور دارند که در دو گروه 12 تیمی با هم به رقابت خواهند پرداخت. تیم های اول هر گروه مستقیم به لیگ برتر صعود می کنند و برنده تیم های دوم در مرحله پلی آف با تیم چهاردهم لیگ برتر مسابقه خواهد داد. همچنین از هر گروه 4 تیم به دسته پا ئین تر سقوط می کنن
     
آی اسپورت
2014-08-07 16:29:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر