فهرست
گزارش روز:نبرد نزدیک منچستریونایتد و بارسا بر سر کوادرادو
گزارش روز:نبرد نزدیک منچستریونایتد و بارسا بر سر کوادرادو

گزارش روز:نبرد نزدیک منچستریونایتد و بارسا بر سر کوادرادو

آی اسپورت - پروسه انتقال کوادرادو به تیمی دیگر از جانب باشگاه فیورنتینا در حال پیشرفت است.این ستاره کلمبیایی دو روز پیش به تمرینات فیورنتینا بازگشت اما در انتظار جلسه نهایی با مدیران باشگاه ایتالیایی است تا تکلیف خروج خود را نهایی کند. جلسه ای که قرار بود دیروز برگزار شود اما به دلیل سفر کاری مالک باشگاه آقای \"آندره آ دلا واله\" به فردا موکول شد.

حضور آقای دلاواله در این جلسه خود نشان دهنده اهمیت موضوع است. و می توان نتیجه گرفت که رفتن کوادرادو از باشگاه را باید جدی گرفت. این جلسه در حضور دلاواله، کوادرادو و ایجنتش آقای الساندرو لوچی و مدیر ورزشی فیورنتینا آقای دانیه پراده برگزار خواهد شد.

تصمیمی که کوادرادو گرفته آنقدرها هم سری نیست. در فلورانس همه می دانند که او قصد دارد تا به یک تیم بزرگتر برود و در جلسه فردا از مدیران باشگاه تقاضا خواهد کرد تا در مورد انتقال او به تیم دیگر با باشگاه های خواهانش وارد مذاکرات جدی شوند.

بدون شک دلا واله در این جلسه به کوادرادو پیشنهاد تمدید قرار داد با حقوقی بالاتر را خواهد داد. اما مطمئنا این میزان حقوق، قابل مقایسه با مبالغ پیشنهادی بارسلونا و منچستر یونایتد به عنوان دو باشگاه اصلی خواهان به خدمت گرفتن این ستاره کلمبیایی،نخواهد بود.

بارسلونا در جریان جام جهانی با بازیکن و ایجنتش به توافقات شفاهی نیز دست یافت.قراردادی 5 ساله با دو برابر حقوقی که کوادرادو از فیورنتینا می گیرد.بند هایی در این قرار داد گنجانده شده که کوادرادو در صورت رسیده به حدنصابی از گلزنی و نیز کسب جام با بارسا، از پاداش های خوبی نیز برخوردار خواهد شد. با این وجود مذاکرات مستقیم با فیورنتینا مسیر خوبی را طی نکرد.

در عوض منچستری ها مبلغ بیشتری را به فیورنتینا پیشنهاد داده اند. به گزارش رسانه های ایتالیایی، دیروز یک پیشنهاد به ارزش 40 میلیون یورو از جانب مدیران منچستر یونایتد به مدیران فیورنتینا ارائه شده است.پیشنهادی که در سال های آینده با محقق شدن شروطی، 10 میلیون یورو نیز به آن اضافه خواهد شد.

پیشنهاد های دیگری نیز وجود دارند اما از لحاظ اقتصادی به اندازه پیشنهاد منچستر یونایتد و بارسا به صرفه نیستند.

جنگ اصلی برای به خدمت گرفتن کوادرادو بین یونایتد و بارسلونا خواهد بود و بدون شک نتیجه جلسه فردای کوادرادو با مدیران فیورنتینا جواب بسیاری از ابهامات را خواهد داد.


منبع:موندودپورتیوو

رضا سیف

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-07 17:34:08
نظر دهید

۲ نظر
بهرام بارسا
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۵
باید بیاد بارسا تا رشد کنه ـ بازیکن خیلی خوبیه ـ ـ
رئالی
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۹
تو تیم دخترا هاهاهاها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر