فهرست
نجات بازیکنان استقلال خوزستان از سقوط
نجات بازیکنان استقلال خوزستان از سقوط

نجات بازیکنان استقلال خوزستان از سقوط

آی اسپورت- هواپیمایی که حامل بازیکنان استقلال خوزستان بود به علت دو نقص فنی پیاپی نتوانست به مقصد برسد. اعضای تیم استقلال خوزستان پس از دیدار با پرسپولیس، قرار بود ساعت ۱۵ روز یکشنبه از فرودگاه مهرآباد به سمت اهواز بروند ولی با گذشت  ۳۰ دقیقه از حرکت پروازشان، هواپیما به دلیل تکان خوردن‌های شدید و نقص فنی به فرودگاه مبدا(مهرآباد) بازمی‌گردد. بعد از این اتفاق به مسافران اعلام می‌شود در صورت تمایل می‌توانند با اتوبوس راهی اهواز شوند یا صبر کنند تا مشکل فنی هواپیما برطرف شود که بخشی از بازیکنان استقلال خوزستان با اتوبوس و ماشین‌های شخصی به اهواز می‌روند، عده‌ای در تهران می‌مانند ولی جمعی هم اعلام می‌کنند منتظر پرواز بعدی می‌مانند. حدود ساعت ۲۰ یکشنبه شب اعلام می‌شود نقص فنی هواپیما برطرف شده و پرواز انجام می‌شود، اما مجددا با گذشت ۲۰ دقیقه از پرواز دوم، هواپیما با مشکل جدی‌تری پیدا می‌کند و درآستانه سقوط قرار می‌گیرد که به زحمت خلبان مجددا در فرودگاه مهرآباد فرود می‌آید. تعدادی از بازیکنان استقلال خوزستان که در این پرواز بودند، اعلام کردند مرگ را با چشمان خود دیده‌اند و اگر خلبان مهارت نداشت، مشخص نبود چه اتفاقی رخ می‌داد؛ ضمن اینکه چند خانم که در این هواپیمای شرکت زاگرس بوده‌اند به دلیل بد شدن حال‌شان با اورژانس منتقل می‌شوند. در نهایت بخشی از مسافران این پرواز که قصد داشتند هر طور شده سفرشان را انجام دهند، در ساعات پایانی یکشنبه شب با یک پرواز به اهواز رفتند.

ورزش سه

۴ ۷  
آی اسپورت
2018-02-26 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
رهگذر
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۲۴
لعنت بر ترامپ شیطان صفت
۶
امیر
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۳۸
چی جراتی دارن هواپیمایی که یه بار خراب شده رو دوباره سوار میشن
۶
امید
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۱۷
چو ایران مباشد تن من مباااااااد،جای تاسف داره واسه مسئولین،قبلا جوانی شهید میشد کلی مقبولیت به دست می امد،الان شدیم ازمایشگاه مرگ،انواع و اقسام اتفاقات طبیعی و غیر طبیعی
۷ ۱
Dark
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۴۵
درود بر شما

برای بار هزارم باید گفت دوست گرامی کدام مسئول؟ مسئول یعنی کسی که احساس مسئولیت میکند، خب کسی که نسبت به حال و روز مردمش احساس مسئولیت داشته باشداصلا نباید بگذارد کار به اینجا برسد که بعد بخواهد فکری بکند.

باور کنید که این واژه "مسئول" که شما با آن ... این موجودات را خطاب قرار میدهید چنان قندی در دلشان آب میکند که اگر قربون صدقه شان میرفتید اینگونه نمیشد.

پاینده باشید ولی در استفاده از واژگان مناسب در قبال این ضد انسان ها بیشتر دقت کنید، مسئول و دلسوزی در حال حاضر جز من و شمای مردم عادی وجود ندارد.
۲
علی خوشی
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۲۴
اینا هم تو جدول سقوط می‌کنند و هم از هواپیما. یکی به دادشون برسه ... واویلا.
۵
رضا
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۱۶
به اون کسانی که برای بار سوم هم سوار شدند باید نشان ملی درجه یک شجاعت وحماقت اعطا بشه
۹
امید
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۱۴
dark
سپاس،واقعا،درس گرفتم از شما و ادبیات زیبای شما،حیف این واژه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر