فهرست
زهیوی در استقلال: پایان عصر خسرو؟
زهیوی در استقلال: پایان عصر خسرو؟

زهیوی در استقلال: پایان عصر خسرو؟

آی اسپورت – سانترهای طلایی خسرو حیدری، سال‌ها برنامه اول استقلال برای رسیدن به گل بود. هر وقت بازی گره می‌خورد، آبی‌ها به سانترهای دقیق او دل می‌بستند. از 4 گل آخر اسقلال در دربی تهران هم 3 گل، با سانترهای مستقیم او بدست آمدند. پنالتی امید ابراهیمی، تنها گل استقلال در دربی‌های 5 فصل اخیر بود که بدون سانترهای خسرو حیدری بدست آمد. نیمکت نشینی در بازی‌های اخیر استقلال، پایان دوران طلایی خسرو بود و منصوریان، امروز برای خرید جانشین او هم اقدام کرده است.

مهدی زهیوی به دفتر استقلال رفته و در صورت توافق، با این تیم قرارداد می‌بندد. مهاجم اول استقلال خوزستان این فصل 3 گل در جریان بازی زده، 3 گل ساخته و 3 بار هم روی نقطه پنالتی توانسته به گل برسد. آمار تاثیرگذاری روی 9 گل، که قابل مقایسه با یک پاس گل خسرو حیدری همیشه مصدوم در این فصل نیست.

زهیوی احتمالا در استقلال منصوریان، نقش وینگر را بازی خواهد کرد و توازن در سمت راست و چپ، با او و جابر انصاری برقرار خواهد شد. از این بعد، منصوریان می‌تواند به داشتن مثلثی قدرتمند در خط حمله امیدوار باشد. مثلثی که به ترتیب 6، 5 و 4 گل در نیم فصل اول زده‌اند و نیم فصل دوم می‌توانند اوضاع را برای تیم او عوض کنند.

۶    
آی اسپورت
2016-12-28 14:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر