فهرست
منصوریان: باید از روی نیمکت بیشتر مدیریت می‌کردیم/ از بازیکنانم راضی ام
منصوریان: باید از روی نیمکت بیشتر مدیریت می‌کردیم/ از بازیکنانم راضی ام

منصوریان: باید از روی نیمکت بیشتر مدیریت می‌کردیم/ از بازیکنانم راضی ام

آی اسپورت- علیرضا منصوریان پس از شکست 2 بر یک نفت مقابل راه آهن عنوان کرد: در ابتدا به تیم راه‌آهن تبریک می‌گویم در یک بازی پایاپای توانست به برتری برسد. ما چندین موقعیت خوب در نیمه اول به دست آوردیم و شاید موقعیت‌سوزی ما به ما آسیب‌ رساند اما در مجموع از عملکرد بازیکنا‌نم راضی هستم و بسیار خوب ظاهر شدم.گل امین منوچهری

در دو هفته گذشته 2 گل دریافت کردیم که بسیار کم در جریان بازی رخ می دهد. گل قشنگی که هفته گذشته پیام صادقیان به ثمر رساند و گلی که در این هفته امین منوچهری وارد دروازه ما کرد که کمتر اتفاق می‌افتد توپ به پا جفت و جور شود.فکر کنم همچین گلی را 17 سال پیش من در بازی استقلال و پاس به ثمر رساندم.  منوچهری گلی به ثمر رساند که هر چند سال یکبار زده می‌شود نمی‌خواهم از ارزش برد راه آهن کم کنم به آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم در بازی هفته آینده مقابل استقلال خوزستان ما جبران کنیم.

 بر خلاف روند بازی گل خوردیم. باید عیب‌های خود را برطرف کنیم برای اینکه بازیکنان جوان بهتر شوند نیاز به زمان داریم ما تمرینات خود را دنبال می‌کنیم تا برای دیدار مقابل استقلال اهواز آماده شویم و این نتیجه را جبران کنیم.


عدم مدیریت روی نیمکت
 

 وقتی که تیمی به گل می‌رسد حاصل تلاش تمام بازیکنان است و وقتی گل دریافت می‌کند همه مقصر هستند. به نوعی ما در نیمکت باید بیشتر مدیریت می‌کردیم. بازیکنان کم سن و سالی داریم که می طلبد بیشتر مدیریت کنیم قطعا روی این عیب‌ها کار خواهیم کرد نکته‌‌ای که مهم است این است که تیم ما روند صعودی دارد و از عملکرد بازیکنان هم راضی هستم. ما در نیمه اول می‌توانستیم با سه گل به رختکن برویم.

     
آی اسپورت
2014-08-07 20:58:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر