فهرست
کرانچار: این نتیجه حاصل یارگیری خوب اول فصل است/ از حالا به فکر انتهای فصل هستیم
کرانچار: این نتیجه حاصل یارگیری خوب اول فصل است/ از حالا به فکر انتهای فصل هستیم

کرانچار: این نتیجه حاصل یارگیری خوب اول فصل است/ از حالا به فکر انتهای فصل هستیم

آی اسپورت- زلاتکو کرانچار پس از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل گسترش فولاد در نشست خبری پس از بازی گفت: گسترش تیم خطرناکی است و ما بر همین اساس بازی گذشته آنها مقابل استقلال خوزستان را آنالیز خوبی کرده بودیم. آنها در 20 دقیقه ابتدایی طوفانی بودند و اگر مهاجمانش هوشیار بودند در همان 20 دقیقه اول چند گل می‌خوردیم.

پس از گلی که به ثمر رساندیم توانستیم میان‌داری خوبی داشته باشیم و گسترش را وادار به حرکات اشتباه بیشتر کنیم و این عاملی شد که توانستیم ضمن برتری مقابل گسترش و هوادارانش در تعویض‌هایمان نیز از بازیکنان جوان بیشتری استفاده کنیم. امسال نقاط ضعف سپاهان را بیشتر شناختیم و امروز این بردها نتیجه یارگیری‌های خوب ابتدای فصل است. اگر سال‌های گذشته سپاهان در نیم‌فصل دوم به بالانشینی در جدول فکر می‌کرد امسال در تلاشیم تا از همان آغاز لیگ به فکر روزهای آخر باشیم.


تبریک به گسترش فولاد

گسترش نباید ناامید باشد چون امروز مقابل تیمی بازی کرد که نیمی از ترکیبش ملی‌پوش بودند اما تیم تبریزی یک تیم جوان و آینده‌دار است که می‌تواند در ادامه لیگ تیم‌های بزرگ را با دردسر مواجه کند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-07 21:23:23
نظر دهید

۲ نظر
MOHSEN.N
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۸
حاصل تلاش خادم و عوامل فاسد فدراسیون فوتباله..حاصل دور زدن قانونه.
مجید
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۱
کرانچار گرامی همه واقعیت را نمیگویند!! از نفش خود و تمرینات به روزی که حاصل آن بازی هدفمند سپاهان است. تیمی که تک تک نفراتش ادرس دارنند. چون ادرس دارنند در زمین گیج نمیزنند. چگونه حمله کرده به گل برسند. وقتی به گل میرسند حریف را از تب وتاب انداخته ضربه نهایی را وارد میکنند و باز حریف را اداره میکنند. چون میدانند چکار میکنند کمتر اشتباه میکنند وچون میدانند چکار میکنند از بازی خود لذت میبرنند. فقط یکی 2 مهره شان یه کمی عقبترتند یکی رسول که یک الگو در دسترس مانند برادر فهیم اش محرم را دارد بیشتر به بازی محرم توجه کند منظورم زیادی با توپ ور میرود و شهاب گردان که باید اعتماد به نفس اش رابا تمرینات بیشتر بالا ببرد. بهرحال به مردم اصفهان و مدیران سپاهان بابت چنین تیمی باید تبریک گفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر