فهرست
تلاش وکلای لوئیس سوارس برای کاهش محرومیت او به دو ماه
تلاش وکلای لوئیس سوارس برای کاهش محرومیت او به دو ماه

تلاش وکلای لوئیس سوارس برای کاهش محرومیت او به دو ماه

آی اسپورت- تیم وکلای لوئیس سوارس، مهاجم بارسا، قصد دارند در دادگاه تجدید نظر او که فردا برگزار می شود، تقاضای نصف شدن مدت محرومیتی او شوند و همچنین از دادگاه بخواهند که به او اجازه بدهد تا با هم تیمی هایش تمرین کند.
این مهاجم در حال حاضر به علت گاز گرفتن جورجو کیه لینی، مدافع  تیم ملی ایتالیا در جریان مسابقات جام جهانی ، از هرگونه فعالیت مرتبط به فوتبال محروم است.
با این حال، وکلای او در راه لوزان، مقر CAS ،  جهت ارائه  درخواست تجدید نظر در رابطه با  ممنوعیت اعمال شده توسط فیفا هستند. و آنها اطمینان دارند که می توانند این مجازات را کاهش دهند.
الخاندرو بالبی مشاور سوارس و عضو کمیته اجرایی فدراسیون اروگوئه گفت:\" منطقی تر است که مدت محرومیت او کاهش پیدا کند تا اینکه محرومیت او از تعداد بازی هایی که محروم شده، کاسته شود. به این خاطر که  قانونا این امر آسان تر است که در برابر شرایط محرومیتی  اعتراض کنیم که حقوق اساسی او را مانند تمرین و از بودن در باشگاه محروم کرده است. ممنوعیت 9 بازی برای اروگوئه نشان دهنده سوال برانگیز بودن سطح این مجازات است.\"
بالبی  و تیمش می خواهند  درخواستی برای کاهش نیمی از محرومیت باشگاهی این بازیکن ارائه کنند که به او این امکان را می دهد که تا 26 آگوست به میادین بازگردد.
این امر  به این معنی است که ستاره سابق لیورپول  تنها بارسلونا در برابر ال چه  را از دست می دهد و برای اولین بازی خارج از خانه  تیم بارسلونا مقابل  ویارئال که در تاریخ 31 اگوست برگزار می شود، می تواند تیمش را همراهی کند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-07 23:05:56
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۵۱
همچین کیه لینی رو گاز گرفت که دندونا خودشم درد گرفته بود!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر