فهرست
برای شرکت در دادگاه تجدیدنظر،لوئیس سوارس وارد لوزان شد
برای شرکت در دادگاه تجدیدنظر،لوئیس سوارس وارد لوزان شد

برای شرکت در دادگاه تجدیدنظر،لوئیس سوارس وارد لوزان شد

آی اسپورت - فردا روز بسیار مهمی برای لوئیس سوارس و باشگاه بارسلونا خواهد بود. قرار است که در لوزان، دادگاه حکمیت ورزشی \"Tas\"، در مورد حکم لوئیس سوارس نظر نهایی را صادر کند و به همین منظور این بازیکن جنجالی ساعتی پیش از فرودگاه ال پرات بارسلون راهی لوزان شد تا در این دادگاه از خود دفاع کند.

سوارس بخاطر گاز گرفتن شانه کیه لینی بازیکن تیم ملی ایتالیا در جریان دیدار اروگوئه و ایتالیا در جام جهانی به 4 ماه ممنوعییت از هرگونه فعالیت فوتبالی و 9 بازی محرومیت از حضور در بازی های ملی محکوم شد.

این بازیکن به موجب همین حکم، حق تمرین با بارسلونا را ندارد و حتی باشگاه بارسلونا نتوانست مراسم رسمی معارفه او را در حضور هواداران برگزار کند.

از هفته ها پیش وکلای باشگاه بارسلونا به منظور کم کردن میزان محرومیت او دادخواستی را تهیه و تنظیم کرده و تقدیم دادگاه حکمیت ورزشی نمودند. قرار است که فردا در مورد این حکم نظر نهایی صادر شود.

سوارس و باشگاه بارسلونا بسیار امیدوارند که با تجدید نظر در حکم، این بازیکن بتواند حداقل در تمرینات بارسلونا حضور یابد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-08 00:30:07
نظر دهید

۱ نظر
برزو پرنا
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۱
به خاطر یه گاز گرفتن اینهمه دردسر واسه خودش و باشگاهش و تیم ملیش درست کرده... واقعا فرق بازیکنی که تو آکادمیها پرورش پیدا کرده باشه با یه بازیکن آماتور که فقط استعداد داره همینجاهاست. امثال سوارز در یادها نخواهند ماند بلکه مسی ها و رونالدوها تاریخ رو مینویسن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر