فهرست
شروع کرانچار در سپاهان؛ مثل همیشه با دو پیروزی
شروع کرانچار در سپاهان؛ مثل همیشه با دو پیروزی

شروع کرانچار در سپاهان؛ مثل همیشه با دو پیروزی

آی‌اسپورت-سپاهان اصفهان هفته‌ی دوم لیگ چهاردهم را نیز با نتیجه‌ای مشابه هفته‌ی نخست پشت سر گذاشت تا با شش امتیاز همچنان صدرنشین لیگ برتر باشد. طلائی‌پوشان اصفهانی که برای سومین فصل متوالی است که لیگ را با زلاتکو کرانچار آغاز می‌کنند، در هفته‌ی نخست در ورزشگاه فولاد شهر موفق به شکست پیکان تهران، پنجم تیم متمول لیگ برتر شدند که ستاره‌هائی همچون سیدمهدی رحمتی، سعید دقیقی، محمد نصرتی و جی‌لوئد ساموئل را در اختیار دارد و منصور ابراهیم‌زاده را نیز روی نیمکت دارد. در هفته‌ی دوم نیز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز گسترش فولادی را از پیش‌رو برداشتند که تا کنون برابر سپاهان شکست را نپذیرفته بود و این نخستین شکست تیم دوم تبریز برابر تیم نخست اصفهان در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر بود.
شروع لیگ با دو برد پی‌درپی شاید برای هر تیم پرستاره‌ای همچون سپاهان که مربی پرافتخاری همچون کرانچار را در اختیار دارد، یک شروع طوفانی باشد و باید این دو برد را نشانه‌ای برجسته در مسیر قهرمانی تلقی کرد؛ اما برای سپاهان کرانچار قضاوت کمی زود است و این دو برد نمی‌تواند نشانه‌ی خوبی در مسیر قهرمانی باشد. کرانچار لیگ دوازدهم و سیزدهم را نیز به همراه طلائی‌پوشان اصفهانی با شش امتیاز آغاز کرده است و هیچ‌گاه سرنوشت این تیم را به قهرمانی گره نزده است. البته این مورد مشابه وقتی نگران‌کننده خواهد بود که سپاهان در فولادشهر اصفهان برابر استقلال تهران متوقف شود تا سناریوی سه هفته‌ی آغازین تکرار شود.
در ادامه مروری بر نتایج سپاهان اصفهان تحت هدایت زلاتکو کرانچار در سه هفته‌ی آغازین لیگ برتر از پنجره‌ی آمار و ارقام خواهیم داشت:
لیگ دوازدهم:
هفته‌ی نخست؛ ورزشگاه فولادشهر اصفهان؛ سپاهان اصفهان 1-0 مس کرمان.
هفته‌ی دوم؛ ورزشگاه تختی اهواز؛ فولاد خوزستان 1-3 سپاهان اصفهان.
هفته‌ی سوم؛ ورزشگاه فولادشهر اصفهان؛ سپاهان اصفهان 2-2 راه‌آهن تهران.
لیگ سیزدهم:
هفته‌ی نخست؛ ورزشگاه فولادشهر اصفهان؛ سپاهان اصفهان 2-0 فولاد خوزستان.
هفته‌ی دوم؛ ورزشگاه آزادی؛ استقلال تهران 1-2 سپاهان اصفهان.
هفته‌ی سوم؛ ورزشگاه یادگار امام تبریز؛ گسترش فولاد تبریز 1-1 سپاهان اصفهان.
لیگ چهاردهم:
هفته‌ی نخست؛ ورزشگاه فولادشهر اصفهان؛ سپاهان اصفهان 2-0 پیکان تهران.
هفته‌ی دوم؛ ورزشگاه بنیان دیزل تبریز؛ گسترش فولاد تبریز 0-2 سپاهان اصفهان.
هفته‌ی سوم؛ ورزشگاه فولادشهر اصفهان؛ سپاهان اصفهان ؟-؟ استقلال تهران.
 
  ۲  
آی اسپورت
2014-08-08 09:23:18
نظر دهید

۲ نظر
مجید
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۷
کرانچارمیتواند فرگوسن سپاهان گردد ؟! راز فرگوسن در منچستر چه بود؟ هرفصل یک خانه تکانی اساسی در وجود خود میکرد! او فصل که تمام میشد برای فصل بعد از کراواتهای سال قبل استفاده نمیکرد! نقد مرتب خود! به خاک سپردن اشتباهات --کوتاهی ها -- وفکر و اندیشه های تاکتیکی که جواب نداده بود -- ومرتب تازه کردن خود-- تازه کردن خود در فوتبال چگونه ممکن است ؟ یکی از راه هایش رصد کردن تاکتیک های دیگر مربیان بزرگ در باشگاه های دیگر است و آموختن از آنها! به این دلیل ساده که همه چیز را من نمیدانم ! دیگرانی هم هستنتد که فوتبال را شاید از من بهتر بفهمند! و استفاده از مشاورانی که تولید ایده میکنند- فراموش نکنیم علم با تولید فرضیه اغاز وبا آزمون ان ایده در صحنه زندگی قوام می یابد -- کرانچاراگر از مشاورانی به غایت تئوری پرداز ونقاد بازی های گذشته استفاده کند چرا فرگوسن سپاهان نشود؟
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۵
امیدوارم سپاهان تاهفته دهم ٣٠امتیاز داشته باشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر