فهرست
داناوان اعلام کرد: در پایان فصل جاری از فوتبال خداحافظی خواهم کرد
داناوان اعلام کرد: در پایان فصل جاری از فوتبال خداحافظی خواهم کرد

داناوان اعلام کرد: در پایان فصل جاری از فوتبال خداحافظی خواهم کرد

آی اسپورت- لاندون داناوان، آقای گل تاریخ تیم ملی آمریکا و لیگ آمریکا اعلام کرد که در پایان فصل 2014 از فوتبال خداحافظی می‌کند.

او بیش از 400 بازی باشگاهی به همراه تیم‌هایی مثل بایرلورکوزن، بایرن مونیخ و اورتون انجام داده- بیشتر بازی‌ها برای ال ای گلکسی و سون خوزه ارث‌کوئیک بوده- و 156 بازی برای تیم ملی آمریکا انجام داده است.  با 5 قهرمانی لیگ آمریکا و 3 حضور در جام جهانی، داناوان 32 ساله به عنوان بهترین بازیکن تاریخ آمریکا شناخته می‌شود و تایید کرد که در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می‌کند.

داناوان در جمع خبرنگاران گفت: \" با بررسی ها و مشاوره با افرادی که به من نزدیک هستند، تصمیم گرفتم که این آخرین فصل حضور حرفه ای من در فوتبال باشد. شاید حضور در لوس آنجلس گلکسی، سن خوزه ارث‌کوئیک، اورتون و تیم ملی آمریکا برای من از یک رویا بزرگتر باشد، از افراد زیادی که از آنها الهام گرفتم، می‌خواهم تشکر کنم که من باعث قرار گرفتن من در این مسیر فوق‌العاده شدند.

مطمئنا بدون حمایت و کمک خانواده، دوستان و بسیاری دیگر، نمی‌توانستم این حجم از موفقیت را کسب کنم. قصد دارم در فرصتی مناسب تر از همه ی افراد تشکر کنم. همچنین از هواداران که ارتباطی خونی با این ورزش دارند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-08 10:54:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر