فهرست
ایرانی‌ها در یورو لیگ؛ گلزنی سردار و علیرضا
ایرانی‌ها در یورو لیگ؛ گلزنی سردار و علیرضا

ایرانی‌ها در یورو لیگ؛ گلزنی سردار و علیرضا

آی‌اسپورت- دور رفت مرحله حذفی یورولیگ در نقاط مختلف اروپا برگزار شد و در سه بازی، ایرانی‌ها توانستند برای تیم‌های خود به میدان بروند. روستوف که سردار آزمون را در اختیار دارد میزبان اسپارتاپراگ چک بود که در نهایت تواسنت قاطعانه 4-0 این تیم را شکست دهد و گام بلندی برای صعود بردارد. آزمون که دقیقه 67 وارد زمین شده بود، به محض ورود به مستطیل سبز گل چهارم روس‌ها را به ثمر رساند تا شب فوق‌العاده‌ای را کنار هم‌تیمی‌ها جشن بگیرد.

در هلند، آلکمار با علیرضا جهانبخش میزبان لیون قدرتمند بود که در نهایت با نتیجه سنگین 4-1 شکست خورد تا عملا امیدهایش برای صعود از این مرحله به صفر برسد. تک گل آلکمار را علیرضا جهانبخش از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

در یونان هم المپیاکوس میزبان عثمانلی اسپور ترکیه بود که در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد. انصاری‌فرد، مهاجم جدید یونانی‌ها از دقیقه 87 وارد زمین شد، اما در دقایق کوتاه نتوانست اثرگذاری چندانی برای تیمش داشته باشد. البته گل نخوردن در خانه، امتیاز مثبتی برای المپیاکوس خواهد بود تا برای صعود امیدوار باقی بماند.

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-02-16 23:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۵۹
تیم سردار میره بالا اگه قرعه سخت نخورن میتونه به صعودش ادامه بده تا ببینیم تو چه مرحله ای به تیم های مثل شالکه منچستر میخوره
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر