فهرست
تهدید بزرگ پرسپولیس: وقتی رادوشوویچ بهترین بازیکن تیم می‌شود
تهدید بزرگ پرسپولیس: وقتی رادوشوویچ بهترین بازیکن تیم می‌شود

تهدید بزرگ پرسپولیس: وقتی رادوشوویچ بهترین بازیکن تیم می‌شود

آی‌اسپورت- پرسپولیس در چند سال اخیر از نداشتن یک دروازه‌بان مطمئن صدمه دید. از سوشا مکانی تا همین آخری رادوشوویچ هر وقت درون دروازه قرار گرفتن به پاشنه آشیل قرمزها تبدیل شدند. بدون شک مهمترین خرید پرسپولیس در چند سال اخیر بیرانوند بود که توانست پس از مدت‌ها آرامش را به مهمترین پست پرسپولیس برگرداند. اما با نمایش دیروز دروازه‌بان کروات، در فصلی که پرسپولیس در آسیا حضور دارد بار دیگر هواداران پرسپولیس از وضعیت جانشین بیرانوند نگران شدند. رادوشوویچ روز گذشته روی تنها خطری که دروازه‌اش را تهدید کرد واکنش مناسبی نشان نداد و در ضیافت پنالتی‌ها هم تمام پنالتی‌های حریف را خلاف جهت رفت. در این بین اصرار برانکو به اینکه دروازه‌بان کروات تیمش بهترین بازیکن زمین بود نشان از یک لجبازی بزرگ دارد. لجبازی که در بازی‌های بزرگ‌تر به ویژه لیگ قهرمانان در صورت غیبت بیرانوند می‌تواند یک فصل دیگر دست پرسپولیس را از جام کوتاه کند.  

 

کدخبر:9412

۲ ۳  
آی اسپورت
2016-10-01 20:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مصطفی
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۱۱
چرا اینقد بی حساب و مغرضانه حرف میزنید آخه، پس اون تک به تک رو کی گرفت. سیاست آی اسپورت شده بردن تیما به حاشیه و اخبار زرد صدمن یه غاز. خیییییلی از روزای اولتون فاصله گرفتین، خیلی.
۳ ۲
حمید
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۱۴
تک به تک رو نگرفت. شانسی توپ خورد بهش. باید گفت بازیکن قشقایی بازیکن نبود که اونو زد به شونه دروازه بان.
علی
يكشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۱۵
توپ خورد بهش؟!!! حرفا میزنیا. خب به موقع اومد جلو. فضا رو بست که توپ بهش خورد. شما فقط توپ خوردن رو میبینی و میگی شانسی بوده.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر