فهرست
اصفهانیان: با صادقیان قاطعانه برخورد می کنیم/ نمی دانم او به اکبریان چه گفته است
اصفهانیان: با صادقیان قاطعانه برخورد می کنیم/ نمی دانم او به اکبریان چه گفته است

اصفهانیان: با صادقیان قاطعانه برخورد می کنیم/ نمی دانم او به اکبریان چه گفته است

آی اسپورت- رفتار پیام صادقیان در قبال داور مسابقه با فولاد باعث ناراحتی فریدون اصفهانیان، رییس کمیته داوران شده است. او در باره این مساله به سایت فدراسیون فوتبال گفته است: صحنه ای که توپ با دست بازیکن فولاد خوزستان برخورد کرد خطا بود و داور باید به سود تیم پرسپولیس بازی را متوقف می کرد. البته درکل شاهد قضاوت خوبی از سوی اکبریان بودیم.
وی در خصوص اخراج پیام صادقیان از زمین مسابقه توضیح داد: در این لحظه اطلاعی از صحبتی که بین داور و پیام صادقیان رد و بدل شد ندارم اما بقین دارم که صحبت بازیکن، داور را برای نشان دادن کارت قرمز مستقیم قانع کرده است. البته اشتباه داوری در عدم اعلام خطا به هیچ وجه رفتار اعتراض گونه بازیکن پرسپولیس را توجیه نمی کند.
اصفهانیان درباره استفاده صادقیان از دست و هول دادن داور بازی پس از دریافت کارت قرمز اینگونه پاسخ داد: نسبت به اینگونه رفتارها به شدت قاطع هستیم و پس از اعلام گزارش داور، ما هم تخلف صورت گرفته را بطور ضمیمه به کمیته انضباطی می فرستیم. بازیکنان فوتبال کشورمان باید رفتار حرفه ای داشته باشند و از اینگونه حاشیه سازی و اعتراض ها اجتناب کنند.

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-08 12:43:24
نظر دهید
۵ نظر
کاریزما
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۰
البته درکل شاهد قضاوت خوبی از سوی اکبریان بودیم.؟؟؟؟؟

والا خجالت داره امثال تو و اکبریان تو تیم داوری این مملکت هستن
داور از دقیقه یک داشت یک طرفه قلع و قمع میکرد
مگه یه بازیکن چقدر ظرفیت داره
خوبه صحبتهای آقای غیاثی رو راجع ب داوری این بازی یه مروری کنیم
سینا
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۷
با داور چه برخوردی میکنی؟؟؟؟ همیشه پرسپئلیس مقصره ولی اشتباهات شما چی؟؟؟
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۶
پارسال مگه با رحمتی برخورد کردید؟؟؟ مگه با اندو برخورد کردید؟؟؟؟ به قران قسم هواداران اگه می خواهید تیم برد بیار و حاشیه داشته باشه باید جلوی این فداسیون ایستاد . نباید با اونها همراه شد.. اینها داران از ساده بودن هوادارا استفاده میکنن.
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۷
تو که بیرون از زمین هستی روانی شدی از بازیکن داخل زمین چه انتظاری داری؟؟؟/
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۰
عمراً با صادقیان برخورد کنند طبق قوانین فیفا باید 2 سال محرومش کنند ولی یکجوری سمبلش میکنند هنوز یادمون نرفته چطوری با علی دایی سر قضیه کارت ب کارت برخورد کردند که بخان با صادقیان برخورد کنند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر