فهرست
دفاعیه عجیب صادقیان؛ به داور اهانت نکردم فقط صدایم بلند بود
دفاعیه عجیب صادقیان؛ به داور اهانت نکردم فقط صدایم بلند بود

دفاعیه عجیب صادقیان؛ به داور اهانت نکردم فقط صدایم بلند بود

آی‌اسپورت‌ ـ پیام صادقیان مهاجم شهرآشوب پرسپولیس عقیده دارد آنچه در بازی فولاد رخ داد به ناحق اتفاق افتاده است. او که حالا چوب عدم کنترلش در لحظات حساس بازی را می‌ خورد. در دفاع از خود حرف می‌ زند.
باز هم که  اخراج شدی؟
بله حقم نبود که اخراج شوم. من فقط با صدای بلند گفتم هند بود که داور بلافاصله مرا از زمین اخراج کرد.
چرا با صدای بلند با داور صحبت کردی؟
شما باید فوتبال بازی کنید و در این شرایط باشید تا ببینم می‌ توانید خودتان را کنترل کنید. تیم ما نتیجه خوبی در این بازی نگرفته بود و خب توقع هواداران هم بالاست. وقتی آن صحنه اتفاق افتاد انتظار من این بود که داور تصمیم درستی بگیرد اما ایشان این کار را انجام نداد. من اعتراض کردم و ایشان هم از قدرتش استفاده کرد و مرا اخراج کرد.
اما وقتی که تو به سمت داور رفتی حالتت خیلی تهاجمی بود.
به هر حال من به اعصاب خودم مسلط نبودم و جا دارد در همین جا از داور عذرخواهی کنم. من از خودم دفاع نمی‌ کنم و آن کار را کردم فکر می‌ کردم اخراجم درست نبوده.
پس قبول داری کار اشتباهی انجام دادی؟
بله، قبول دارم. اما داورها هم باید در قضاوتشان دقیق تر باشند، آن هند پشت جریمه فولاد می‌توانست یک گل برای ما باشد ...


ویدئوی اعتراض صادقیان به داور و اخراجش را از اینجا می توانید مشاهده کنید.
  ۸  
آی اسپورت
2014-08-08 13:34:04
نظر دهید
۸ نظر
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۹
توله خر کف گرگی که بهش زدی چی؟
مجید
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۶
جناب صادقیان ! خیلیها فوتبال بازی کردنند ودر آن شرایط قرار گرفتنند اما آن حرکات چاله میدونی را انجام نداده و نمی دهند به آنها میگویند بزرگ------- حالا با اینکارت توقع هواداران را برآورده کردی؟فرق آدم بزرک و کوچک نحوه پاسخ دادن ورفتار کردن به محرکهای واحد در شرایط مختلف و بحرانی ایست. برای اینکه منظورم را بفهمی بگذار برایت مثال بزنم .فرض بگیر در یک محیطی قرار گرفته ایی که هوایش خیلی خیلی گرم است رفتار ادمیان در اینجا متفاوت میشود برخی ناله میکنند و عصبانی میشوند این عصبانیت باعث افزایش فشارخون شده حرارت داخلی بدنشان را افزایش میدهد برخی به دنبال راهکار برای خروج از فضا میشوند ومنش خود را حفظ میکنند حالا خودتت بگو کدام موفق هستنند؟
andy
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۳
من موندم این چه رویی داره که یه خطای پشت محوطه جریمه رو گل حساب میکنه! آخه مرد حسابی شما 90 دقیقه چیکار کردی که اون 2دقیقه بکنی... خدا شفا بده
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
اهانت ؟! شما داور کتک نزدی؟!
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۵
متاسفانه فدراسیون داره از لنگیها حمایت میکنه
امیر
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۵
چقدر پر رو. حداقل 4 5 بازی بره رو سکو درست میشه.
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۰
باید قضاوت کلى داور هم بررسى بشه که چرا تا قبل اون اتفاق ٤ ٥ تا کارت زرد بى مورد به کلیدى ترین بازیکناى پرسپولیس در حساس ترین نقاط زمین یعنی دفاع و هافبک داد فقط به بهونه اعتراض به نصف تیم کارت داد ولی هند به این وضوح رو نگرفت... یه عامل نیست که باعث میشه بازیکن اینجوری رفتار کنه ... باید داوری از ابتدا تا زمانى که اون اتفاق افتاد بررسى بشه... هر چند کار پیام اصلا درست نبود ولى نکته ای که هیچکس توجه نمیکنه اینه که داورایه ما اصلا مهارت مدیریت بازى رو ندارند و فقط به کارتاشون متکى هستند و داورایه جوون فکر میکنند با قلدری و ایستادن جلوى بازیکنا و تیماى بزرگ میتونن براى خودشون شهرت کسب کنند همین کارارو قهرمانى، ترکى، فغانى و ... هم در ابتدا میکردنند وهیچوقت بهش توجه نشد تا الگوى غلطى براى داورایه. ما بشند و تعجبى هم نداره که هیچوقت داور تراز اول در آسیا نداریم و افتخار داوریمون داشتن داور ذخیره در جام جهانیه در حالیکه تیمهای درجه ٣ آسیا داورایی به مراتب بهتر از ما دارند....
مشروح
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۳۲
کار آی اسپرت شده تخریب صادقیان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر