فهرست
مقایسه ترکیب جام جهانی با ترکیب جام ملتها/ مهاجرت از اروپا به حاشیه خلیج فارس
مقایسه ترکیب جام جهانی با ترکیب جام ملتها/ مهاجرت از اروپا به حاشیه خلیج فارس

مقایسه ترکیب جام جهانی با ترکیب جام ملتها/ مهاجرت از اروپا به حاشیه خلیج فارس

آی اسپورت - ترکیب تیم ملی در جام جهانی را دوباره با هم مرور کنیم. علیرضا حقیقی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، سید جلال حسینی، مهرداد پولادی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه ، رضا قوچان نژاد، خسرو حیدری( مسعود شجاعی)

با توجه به آنکه تا جام ملتهای آسیا زمان زیادی باقی نمانده، احتمال آنکه کارلوس کی روش بخواهد خانه تکانی اساسی در تیم ملی ایجاد کند و ترکیب تیمش را به هم بزند، چندان زیاد نیست و احتمالا اسکلت اصلی تیم ملی در استرالیا، همان بازیکنانی هستند که در برزیل به میدان رفته اند.

قطعا این 11 بازیکن با آرزوهای زیادی به جام جهانی رفتند و امیدوار بودند که بعد از جام جهانی پیشنهاداتی از باشگاههای اروپایی نصیبشان شود اما از این جمع 11 نفره، امسال تنها جواد نکونام و علیرضا حقیقی هستند که حضورشان در فوتبال اروپا قطعی است.

حقیقی از پنافیل پرتغال و ساسولوی ایتالیا پیشنهاد دارد و هنوز تصمیم نگرفته که فصل آینده کدام تیم بازی کند و جواد نکونام هم که فصل جدید را با پیراهن اوساسونا در لیگ دوی اسپانیا شروع خواهد کرد.

پژمان منتظری به مانند فصل گذشته در ام صلال قطر توپ خواهد زد. امیر حسین صادقی قراردادش با استقلال را تمدید کرده( کاری که آندو و خسرو حیدری هم انجام دادند). سید جلال حسینی به قطر رفت تا همبازی مجتبی جباری در الاهلی شود و مهرداد پولادی که گفته می شد از لیگ برتر انگلیس پیشنهاد دارد هنوز معلوم نیست که راهی جزیره می شود یا در پرسپولیس می ماند.

احسان حاج صفی هم که قرار بود مثل پولادی راهی انگلیس شود فعلا کنار سپاهان است. مسعود شجاعی هنوز تیم  فصل بعدش را مشخص نکرده. اشکان دژاگه که راهی قطر شد تا پیراهن العربی را بپوشد و رضا قوچان نژاد هم با الکویت قرارداد امضا کرد تا رسانه های انگلیسی و ایرانی را سورپرایز کند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-08 13:20:47
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۸
پول چه کارها که نمیکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر