فهرست
ادعای اصفهانیان: بازی پرسپولیس پنالتی نداشت!
ادعای اصفهانیان: بازی پرسپولیس پنالتی نداشت!

ادعای اصفهانیان: بازی پرسپولیس پنالتی نداشت!

آی اسپورت – در حالی که چند کارشناس داوری از دیروز اعلام کرده‌اند که در بازی پرسپولیس و نفت داور دو بار از گرفتن خطای پنالتی خودداری کرده و قضاوتش در نتیجه بازی تاثیرگذار بوده اما فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران عقیده دیگری دارد. او مدعی است در هفته هجدهم لیگ برتر با توجه به گزارشات ناظران داوری فقط در بازی صنعت نفت و پدیده یک خطا پشت محوطه جریمه رخ داده که پنالتی هم نبوده است و در سایر دیدارها هیچ خطای پنالتی انجام نشده و در بازی پرسپولیس و نفت تهران نیز پنالتی برای سرخپوشان تهرانی اتفاق نیفتاده است! این در حالی است که علی خسروی پیشکسوت داوری امروز اظهارات حسن نوشه‌ور را در برنامه شب‌های فوتبالی تایید و اعلام کرد اشتباهات داوری باعث تغییر نتیجه 6 بازی از 8 بازی این هفته لیگ برتر شده است!

۱۵۷ ۸  
آی اسپورت
2018-01-06 18:25:00
نظر دهید

۸ نظر
پولفسور
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
برانکارد اومد تریپ دسیپلین و اقتدار بیاد چپید!! پیش خودش حساب کرده بود، نفت هم که زاپاسه لنگه، هومی جون هم که از خودمه، از تمرینم که خبری نیست، محسن زامبی و نصرتی هم که عوامل خودمونند، پس برد حتمیه و این وسط یه تریپ اقتدار مجدد میزنم. فک و فامیلاش عین جیبسیها بعد بازی ریختن سر داورا.
محمد
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
برانکو همونه که چهار سال اشکتونو دراورده کیسه کش نفهم بفهم
مسعود
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
هیس شش تاییا فریاد نمیزنند
پولفسور
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۶
همونی که ۳تاش رو خورد؟؟ اخر نفهمیدیم کی ۳تاش رو خوردید!!
سوراخ سرخ اسیا
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۴
جدی فک و فامیلش از قبایل جیپسی و بالکانهای کروات اند. عین اپاچیها ریختن سر داور بیچاره.خخخخخخخ
محمد
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
بهتره اصفهانیان عوض بشه لااقل دروغ نگو داورت هنوز نمیدونه هند چیه این داورا با تور گرفتی اوردی گڌاشتی بازی حساس صدر نشین بهتر ه استعفا بدی
امید از تفت
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۶
عذر بدتر از گناه. من دیروز از برانکو عصبانی بودم ولی کارشناسی شبهای فوتبالی دیدم دو پنالتی مسلم را برای پرسپولیس نگرفتند. نباید قدرت فنی پرسپولیس و اختلاف امتیازش باعث بشه حق تیم خورده بشه و این اشتباهات در پشت اقتدار فنی پرسپولیس پنهان بشه. داور باید به این فکر کنه که عدالت را رعایت کنه نه اینکه طرف تیم ضعیف تر باشه.
میم
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۲
وقتی کسی شب را روز و روز را شب اعلام میکنه، چه انتظاری دیگری دارید؟ این بابا خودش داره اعتراف میکنه که از دیدگاه ایشون همه چیز طبیعی ست! یعنی دلخواه ایشون و سیستم ایشونه!‌ یعنی غیر ممکن نیست که نتایج خارج از زمین چمن رقم بخوره!‌
شما یک بازی پرسپولیس رو فاکتور بگیر و کنار بگذار؛ در ۵ بازی دیگر هم اتفاقاتی افتاد که نقش داوری تعیین کننده ست و ایشون حداقل می تونست به اشتباه های داوران اعتراف کنه ولی اینکه خلاف این رو عنوان میکنه یعنی با هماهنگی از قبل انجام شده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر