فهرست
کناره‌گیری آذری به نفع کریمی؛ اولویت با توست
کناره‌گیری آذری به نفع کریمی؛ اولویت با توست

کناره‌گیری آذری به نفع کریمی؛ اولویت با توست

آی اسپورت - سعید آذری مدیرعامل فولاد خوزستان که از حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال خبر داده بود، در پستی اینستاگرامی به نفع علی کریمی کنار کشید. او در این ارتباط نوشت: «با آمدن علی کریمی برای کاندیداتوری ریاست فدراسیون فوتبال، آرزوی دیرینه جامعه تخصصی فوتبال برآورده خواهد شد. وقتی تو هستی اولویت با تو است. ما در حضور تو حتی اجازه ورود به خودمان هم نمی‌دهیم.»

او همچنین در پستی دیگر اعلام کرد در هیچ سمتی در انتخابات فدراسیون فوتبال کاندید نمی‌شود. او در این خصوص نوشت: «همه تمرکزم را روی فولاد میگذارم. در هیچ سمتی کاندید نمی‌شوم. فوتبال متعلق به فوتبالی‌هاست. امیدوارم اعضای مجمع اصلح‌ترین فرد را برای اداره فوتبال انتخاب کنند. رزومه همه مشخص است، آزموده‌های رد شده در مدیریت فوتبال را با رای خود از خانه فوتبال خارج کنید. کار را به کاردان بسپارید و فریب وعده و وعید را نخورید. مدیر فدراسیون فوتبال بایستی دارای مهارت فنی، انسانی، مفهومی یا ادارکی باشد. و همچنین در اداره فدراسیون بتواند دارای توانمندی‌های، برنامه‌ریزی، سازماندهی، کنترل، بوجه‌بندی، کارگزینی، هماهنگی، سیاسی باشد. آرزوی موفقیت برای همه عزیزانی که آستین همت بالا خواهند زد را دارم. فقط باز هم تاکید دارم که به دنبال طرحی نو، فکری نو و مهارتی تازه باشیم.»

۲ ۳  
آی اسپورت
2021-01-07 16:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
4
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹، ۲۳:۳۱
اصلا کریمی مدیریت بلده؟ این بنده خدا حرف هم بلد نیست بزنه مدیریت چیو میخواد برعهده بگیره..
اینکه تو بازیکن خوبی بودی یا محبوبی فاکتورهای خوبیه... ولی مدیریت کار این فرد نیست...
سیروس
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹، ۰۴:۳۵
"مدیر فدراسیون فوتبال بایستی دارای مهارت فنی، انسانی، مفهومی یا ادارکی باشد. و همچنین در اداره فدراسیون بتواند دارای توانمندی‌های، برنامه‌ریزی، سازماندهی، کنترل، بوجه‌بندی، کارگزینی، هماهنگی، سیاسی باشد."
معنی این دو جمله اینستکه علی کریمی قادر به انجام این وظیفه (باوجود مقبولیت اجتماعی و ورزشی ) نیست!
منهم باوجود پرسپولیسی بودن و تحسین علی کریمی بعنوان یک فوتبالیست برتر ایرانی با آذری موافقم!
فرهاد
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۰۱:۰۰
کار را به کاردان بسپارید و فریب وعده و وعید را نخورید. مدیر فدراسیون فوتبال بایستی دارای مهارت فنی، انسانی، مفهومی یا ادارکی باشد. و همچنین در اداره فدراسیون بتواند دارای توانمندی‌های، برنامه‌ریزی، سازماندهی، کنترل، بوجه‌بندی، کارگزینی، هماهنگی، سیاسی باشد.
یعنی الان علی کریمی همه اینها را دارد؟ از کجا میدانید جناب اذری؟ همه این شاخص ها را در علی کریمی تست کردید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر