فهرست
نظر شاگرد سابق کی‌روش؛ به درد کلمبیا نمی‌خورد
نظر شاگرد سابق کی‌روش؛ به درد کلمبیا نمی‌خورد

نظر شاگرد سابق کی‌روش؛ به درد کلمبیا نمی‌خورد

آی اسپورت – روبن داریو هرناندز، تنها بازیکن کلمبیاییست که زیر نظر کارلوس کی روش، سرمربی کنونی تیم ملی ایران که گزینه اصلی هدایت کلمبیا می باشد، کار کرده است. سایت «Antena ۲ » به سراغ این بازیکن کلمبیایی رفته تا از سبک بازی سرمربی پرتغالی و نظرش درباره حضور کی روش در راس کادر فنی کلمبیا جویا شود. بازیکن سابق تیم ملی کلمبیا درباره این موضوع گفت: «من زمانیکه زیرنظر کی روش در تیم مترو استارز آمریکا کار می کردم، متوجه شدم که او رو به بازی مستقیم می آورد و آنچه که در اروپا اجرا می شد را اجرایی می کند. او تیم ها را تحت فشار می گذاشت و به سرعت و حملات هجومی شهرت داشت. اکنون با گذشت بیش از دو دهه از کار کردنم با او ، کی روش در جام های مختلف حضور پیدا کرده و با بازیکنان بزرگی کار کرده پس بدون شک او در کارش پیشرفت کرده است.»

بازیکن سابق تیم ملی کلمبیا کی‌روش را مناسب هدایت تیم ملی کشورش ندانست، گفت: «به نظرم اکنون سرمربیان داخلی توانمندی مثل لوئیس فرناندز سوارس، خورخه بینتو و آلبرتو گامیرو را داریم و همچون مربیان کلمبیایی توانمندی که در خارج از کشور کار می کنند مثل رویدا و کارلوس اوسریو را داریم. به نظرم در شرایط کنونی آمدن مربی غیرکلمبیایی تنها باعث به هدر دادن استعدادهای کلمبیا می شود و خوب نیست.»

۳۱ ۳  
آی اسپورت
2018-11-28 11:49:00
نظر دهید

۳ نظر
ُسهام
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰
از کجای جملات این بازیکن کلمبیایی ، تیتر "کیروش به درد کلمبیا نمیخورد" رو استنباط کردید؟؟ گفته مربی خارجی نیاز نداریم و در مورد کیفیت فنی کیروش نکته منفی نگفته.
۷
جو زده نباشیم
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
از نظر لونگی ها بازیکنای سابق کلمبیا هم واسه کیروش دارن بازار گرمی میکنن

چرا خودتون رو به خواب زدید؟؟؟؟
۳
....
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۸
افتخار میکنیم که کیروش مربی ایرانه.افتخار میکنیم که تو سراسر کره زمین میشناسنش و میگن صاحب سبکه.که اگه نبود دمار از روزگار کره جنوبی که همیشه بیخ ریش ایران بود رو در نمی آورد.یک حرفه ای فوتبالی به تمام معنی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر