فهرست
صادقیان  رفت تا ...؟/ و سرانجام نوری فیکس می شود
صادقیان رفت تا ...؟/ و سرانجام نوری فیکس می شود

صادقیان رفت تا ...؟/ و سرانجام نوری فیکس می شود

آی اسپورت – پرسپولیس در دو بازی ابتدایی فصل خود دو بازیکن اخراجی داده که در نوع خود یک کرود به حساب می آید.علی دایی در اهواز بهترین بازیکن تیمش را از دست داد.پیام صادقیان از داور مسابقه کارت قرمز گرفت و با رفتار بعد از کارت قرمز بعید نیست دایی دو سه مسابقه ای  تکنیکی ترین و خلاق ترین مهره خود در فاز حمله را در اختیار نداشته باشد.
حالا سوال بزرگ اینجاست که در این تیم پر از ایراد پرسپولیس که خیلی سخت موقعیت گل می سازد و  در فاز حمله به شدت مشکل دارد کدام بازیکن جای محمد نوری را می گیرد؟
در بازی با فولاد و در کمال شگفتی، دایی در غیاب کفشگری باز هم به محمد نوری بازی نداد تا مشخص شود ظاهرا در رودربایستی یا مسائلی دیگر کاپیتان پرسپولیس را در تیمش حفظ کرده است.دایی در حالی باز هم به نوری میدان نداد که  به غیر از کاپیتان تیمش تنها یک بازیکن ناشناخته و لیگ یکی را به عنوان هافبک میانی در اختیار داشت اما در کمال تعجب نوراللهی 140 میلیونی به نوری 900 میلیونی ترجیح داده شد.
هر چند گفته می شود اگر نوری فیکس هم بود به خاطر شرایط بدنی اش در هوای سوزان اهواز کاری از پیش نمی برد اما در این بازی مشخص شد دایی مثل فصل قبل اعتقادی به استفاده از کاپیتان نوری ندارد.
با این حال پیام صادقیان بازی با ذوب آهن را از دست داده  و شاید با حکم کمیته انضباطی یکی دو بازی دیگر را هم از دست بدهد.در این شرایط پرسپولیس یک بازیکن قهار در پست 10 می خواهد که جای صادقیان را پر کند.شاید اگر دایی همچنان محسن مسلمان را در اختیار داشت  باز هم به نوری باز نمی داد ضمن اینکه دیگر هافبک هایش قابلیت بازی در پشت تک مهاجم را ندارند  و پاسورهای خوبی نیستند.با این حساب الان دایی چاره ای ندارد تا از کاپیتان تیمش در ترکیب اصلی استفاده کند و بدین ترتیب بازی کردن نوری مقابل ذوب آهن  آن هم به عنوان بازیکن فیکس تا 99 درد قابل پیش بینی است.
خدا را چه دیدید .شاید نوری مقابل ذوب ستاره تیمش لقب گرفت و پرسپولیس را از بحران خارج کرد.آن وقت  دیگر بیرون گذاشتن این بازیکن که به پست اصلی اش برگشته سخت خواهد بود و دایی هم مجبور می شود در بازگشت صادقیان از او به عنوان وینگر چپ یا راست استفاده کند.
  ۱۶  
آی اسپورت
2014-08-08 15:09:59
نظر دهید

۱۶ نظر
123
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۱
فقط یکی دو مسابقه؟؟؟
حالتون خوبه؟؟ حداقل مینوشتی دو سه ماه
ندیده بودم داور رو هل بدی و بگن یکی دو مسابقه محرومی
امثال این مقاله باعث میشن اینکارا ادامه دار باشن
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۴
یکی دو بازی ؟ کریمی همین حرکت رو کرد 2 سال محرومش کردند
باید حداقل 6 ماه محروم بشه تا یاد بگیره
andy
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۷
خوشم میاد نویسنده میخواد القا کنه محرومیت صادقیان یکی دو جلسه هست. نه عزیزم بین 3 تا 6 ماه محرومیت داره
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۶
رحمتی که دست کرد تو شورتش یه روز محروم شد کی٣کش؟
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۸
علی کریمی رو یک سال محروم کردن!!!
javad
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
خواهشا دوستان عزیز الکی جو ندید ....
اشتباه کرده ,بعدشم معذرت خواهی کرده!
مگه جنگه که 6 ماه محروم بشه؟؟؟؟!!!
فرشید
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۲
یکی دو مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ررر
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۶
حداقلش سه ماه باید محروم شه. قلادشو تو این مدت باید خوب محکم کنن پاچه کسی رو نگیره
رامین
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
ننگ بر کمیته انضباطی اگه کمتر از 6 ماه این ... رو محروم کنن
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۷
قانونی که حرکتهای زشت آندو و رحمتی رو نمی بینه این حرکتها رو میتونه نبینه.ولی چون ایندفه استقلال نییست وبحث پرسپولیسه پس حتما محرومش میکنن!!!
MOHSEN.N
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۹
غیاثی گفته اگه لفط بدی به کار برده باید اخراج بشه اون وقت یک عده مب گن محرومیت.یک جلسه محرومیت هم نداره..فولاد 2 فصلِ داره داور رو می خره..فولاد تیم دوست داشتنی عالیه هستش و من حودم طرفدارشم و دیروز هم حقش بود ببره.اما همیشه داوری به نفع این تیمه و چون تو چشم نیست کسی متوجه نمیشه!
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۰
مطمئن باشید هیچ کاری با لنگیها ندارند با حمایت رسانه ها که اغلب آنها لنگی هستند هیچ اتفاقی نمی افته
javad
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۸
اره بابا همه مسئولین پرسپولیسی,
تا اونجاتون بسوزه!!!!!!!
مشکلیه؟؟؟!!!!!
Hamed
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۸
داری یه جوری القا میکنی که کم محروم بشه
بی طرف بنویس
حداقل شش ماه
سید
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۶
آقا چرا هنوز هیچی نشده دارین تیمتونو میکوبین.با یه باخت قهرمانی رو از دست دادیم؟با یه باخت از جام حذفی کنار رفتیم؟تورو خدا تیمو به حاشیه نبرین؟چرا دارین پا پس میکشین؟به شما هم میگن هوادار؟هوادار یعنی هوای تیمشو در همه حال داشته باشه.یکمی هم از استقلالیا یاد بگیریم بخدا پارسال تو بدترین شرایط پشت تیمشون بودن.علی دایی بره کی بیاد؟حمید درخشان؟حمید استیلی؟مایلی کهن؟اگه این علی دایی نبود همین بازیکنا رو هم که داریم میرفتن.رضا حقیقی صادقیان بنگر بخاطر دایی موندن.تورو خدا پشت سره تیممون باشیم تا نتایج جبران بشه.هنوز نه قهرمانی رو از دست دادیم نه جیزه دایگه.به امید قهرمانی
فوتبال
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۰۶
باید این پیام صارقیان 6 ماه محروم بشه.این بار اول و آخرش نبود.با دست همچین به داور زد که اگه داور یک کم وزنش زیاد نبود دچار مشکل میشد.باید پیام صارقیان محروم لشه که دیگه از این کارها را تکرار نکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر