فهرست
ماشین‌سازی ۹۸؛ قلدری مقابل مدعیان
ماشین‌سازی ۹۸؛ قلدری مقابل مدعیان

ماشین‌سازی ۹۸؛ قلدری مقابل مدعیان

آی اسپورت - تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در سال ۹۸ با حواشی زیادی روبرو شد، اما این تیم توانست در لیگ نوزدهم نتایج قابل قبولی کسب کند.

وضعیت نتیجه‌گیری ماشین‌سازی در سال ۹۸

ماشین‌سازی لیگ هجدهم را با رتبه سیزدهم به پایان رساند. به همین دلیل مسئولان این باشگاه به دنبال جذب یک مربی دیگر رفتند و با رضا مهاجری قطع همکاری کردند. در نهایت پس از کش‌قوس‌های فراوان رسول خطیبی هدایت ماشین‌سازی را برعهده گرفت. خطیبی در هفته اول لیگ نوزدهم موفق شد استقلال را در تبریز شکست دهد و شروع پُرقدرتی داشته باشد.

تیم خطیبی اگرچه فرازونشیب زیادی داشت، اما مقابل مدعیان عالی بازی می‌کرد و نتایج نسبتا قابل قبولی هم کسب کرد. با این حال، خطیبی که موفق شد روی نیمکت تیم دوم تبریز، تراکتور را برای اولین بار در سال‌های اخیر شکست دهد، در نهایت از ماشین‌سازی رفت تا هدایت تیم را احد شیخ‌لاری برعهده بگیرد. در نهایت هم ماشین‌سازی تا پایان هفته بیست‌ویکم لیگ برتر که در سال ۹۸ برگزار شد رتبه نهم را به دست آورد. این تیم امیدواری زیادی به ادامه مسابقات دارد. این در شرایطی است که مدیران این باشگاه خواهان لغو کامل لیگ برتر به دلیل شرایط پیش آمده، شدند.

حواشی سال

بحث مالکیت مشترک دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی در سال‌های اخیر همیشه یکی از بحث‌های حاشیه‌برانگیز به خصوص برای ماشین‌سازی بوده است. در سال ۹۸ هم بار‌ها این موضوع مطرح شد و حواشی زیادی برای ماشین‌سازان به همراه داشت. حتی در این مورد شایعه شد که خطیبی به این دلیل ماشین‌سازی را ترک کرده که موفق شده تراکتور را شکست دهد! شایعه‌ای که هیچ‌وقت نه تایید شد و نه تکذیب.

ستاره سال

ماشین‌سازی در سال ۹۸ ستاره در ترکیب خود نداشت، اما حامد لک و محمد قادری عملکرد بهتری نسبت به سایر هم‌تیمی‌های خود داشتند.

میزان

     
آی اسپورت
2020-04-03 22:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر