فهرست
گرت بیل:دوست دارم 5-0 سویا را ببریم/بهترین نمایشم را در کاردیف خواهید دید/از زندگی در مادرید لذت می برم
گرت بیل:دوست دارم 5-0 سویا را ببریم/بهترین نمایشم را در کاردیف خواهید دید/از زندگی در مادرید لذت می برم

گرت بیل:دوست دارم 5-0 سویا را ببریم/بهترین نمایشم را در کاردیف خواهید دید/از زندگی در مادرید لذت می برم

آی اسپورت - گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید این روزها خود را برای جدال حساس با سویا در سوپرجام اروپا آماده می کند. این بازی در کاردیف، شهر زادگاهش برگزار خواهد شد و از این لحاظ نیز برای گرانقیمت ترین بازیکن جهان اهمیت خاصی دارد.

بیل با شرکت در یک مصاحبه گفت :


چرا فوتبال را انتخاب کردید؟

همیشه عاشق فوتبال بودم.مهمترین ورزش کشور ولز است. همه اعضای خانواده ام به این ورزش علاقه داشتند.طبیعی بود که به فوتبال گرایش پیدا کنم و خوشحالم که همه چیز خوب پیش رفت


بازی با سویا در کاردیف برای شما چه معنایی دارد؟

برای من بازی مهمی است. اینکه در شهر زادگاهم برگزار خواهد شد؛ برای من خاص تر هم شده است.تمام خانواده و دوستانم در این شهر ساکنند. هر زمان که وقت آزاد داشته باشم به آنجا می روم. امیدوارم بهترین بازی ام را در آن روز ارائه دهم


بازی کردن دوباره در خانه چه احساسی دارد؟

18 ماه پیش در آنجا بازی کردم.وقتی با رئال قهرمان اروپا شدیم؛ رویای بازی دوباره در کاردیف برای من تکرار شد.وقتی بهش فکر می کنم هیجان زده می شوم. انگیزه فوق العاده زیادی دارم.


انتظار دیدن چه کسانی را در ورزشگاه داری؟

همه خانواده و دوستانم به ورزشگاه می آیند.بازی در کاردیف برای من اهمیت زیادی دارد.هرچند که پیروزی در این بازی مهم تر از هر چیزی است.


هواداران فوتبال در ولز را چگونه توصیف می کنی؟

ولزی ها عاشق فوتبالند. جو آنجا باورنکردنی است. برای کاردیف میزبانی این مسابقه یک افتخار محسوب می شود. کاردیف نشان خواهد داد که شهر خاصی است و می تواند میزبانی چنین مسابقات بزرگی را به عهده بگیرد.


مادرید و کاردیف چه تفاوت هایی باهم دارند؟

مسلما تفاوت های زیادی باهم دارند. از لحاظ جو آب و هوایی ،زبان،غذا و خیلی چیزهای دیگر. اما از زندگی در هر دو شهر لذت می برم


گل سرنوشت ساز دیگری برای رئال از جانب تو در راه است؟

واضح است که دوست دارم چنین اتفاقی رخ دهد. اما بیشتر دوست دارم 5-0 ببریم تا اینکه با تک گل من پیروز شویم. همه بازیکنان رئال قدرت تعیین سرنوشت یک بازی حساس را دارند. انگیزه همه ما بالاست و از پیروزی بر سویا خوشحال خواهیم شد.


برگ برنده این بازی ؟

اینکه مثل همیشه بازی کنیم. اگر خودمان باشیم می توانیم سویا را شکست دهیم و قهرمان شویم.باید متحد باشیم و در زمین از خودگذشتگی داشته باشیم.اگر اینگونه شود جام را بالای سر خواهیم برد.


منبع:as

رضا سیف     
آی اسپورت
2014-08-08 16:24:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر