فهرست
پیروزی به جای غر زدن/ مرسی فولاد
پیروزی به جای غر زدن/ مرسی فولاد

پیروزی به جای غر زدن/ مرسی فولاد

آی‌اسپورت‌ ـ پیروزی 2 بر صفر مقابل پرسپولیس آسمان اهواز را برای هواداران فولاد لاجوردی کرد. آنها پس از فصل درخشانی که با قهرمانی به پایان رسید، یک ماه گذشته را با اخبار ناامیدکننده درباره بازیکنان مشکوک به سربازشان به اتمام رسانده بود. فولاد با از دست دادن چند بازیکن کلیدی مثل بختیار رحمانی و شهاب کرمی و احتمالا آرش افشین و بدون 4 ستاره مهم فصل گذشته امسال تیم جوان تر و کم بنیه تری است. اما این همه داستان نیست، آنها جوان های متعصب و متعهدی دارند که ناگهان پیدایشان شده از یوسف وکیا در سمت راست خط دفاعی گرفته تا عبدالله پور بی تجربه و از سروش رفیعی درخشان تا ساسان انصاری و البته اسماعیل شریفات. جالب این بود که دراگان اسکوچیچ با روحیه شب قبل از این مسابقه گفته بود که با رفیعی و شریفات پرسپولیس را خواهد برد و همین اتفاق هم افتاد.
 در مورد فولاد نکته مهم این است که آنها یک راه مهم پیش پای ما گذاشته اند. اینکه به جای غر زدن دست انداخته اند به بهانه های کوچک و بزرگ و البته پیش کشیدن مسائلی مثل اشتباه داوری یا توطئه بروند کارشان را بکنند و گلشان را بزنند و به مردم اهواز شادی بدهند. خوش به حال اهواز با این تیم سرخپوش اش.
  ۲  
آی اسپورت
2014-08-08 17:50:30
نظر دهید

۲ نظر
عبداله
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۱
به این میگن گزارش که همه باید بخوانند.
هوادار فولاد
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۷
تسلیت به همه بدخواهان فولاد ...
فولادی که با از دست دادن سوشا مکانی، عبدالله کرمی ، پریرا ، رضایی و ... و نبود افشین ، رحمانی ، خالدی ، کرمی، موسوی .. باز هم توسست رو پای خودش بایسته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر