فهرست
ستاره‌های الهلال؛ خارجی‌ها و سلمان الفرج
ستاره‌های الهلال؛ خارجی‌ها و سلمان الفرج

ستاره‌های الهلال؛ خارجی‌ها و سلمان الفرج

آی اسپورت – پرسپولیس سه‌شنبه شب در عمان اولین بازی خانگی خود را مقابل الهلال عربستان برگزار می‌کند. الهلال از تیم‌های پرافتخار و باسابقه عربستانی در آسیاست و سابقه چند قهرمانی و نایب قهرمانی در این تورنمنت را دارد. این تیم در حال حاضر صدرنشین لیگ عربستان است و در آخرین بازی خود با نتیجه 4-0 تیم الخلیج را شکست داد. ستاره‌های این تیم 4 بازیکن خارجی و بازیکن شماره 7 عربستانی یعنی سلمان الفرج هستند.

نیکولاس ملیسی: بازیکن شماره 16 الهلال اروگوئه‌ای این تیم است. او سابقه بازی در اتلتیکو پارانائنزه برزیل را دارد و 24 ساله است. ملیسی در ارسال پاس‌های قطری و بلند تبحر خاصی دارد و در ضدحملات به تیمش سرعت زیادی می‌بخشد. او به خوبی بازی در فضای کوچک را بلد است و یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان الهلال است.

لئو بوناتینی: این مهاجم برزیلی سابقه بازی در تیم جوانان یوونتوس را دارد و از باشگاه استوریل پرتغال به الهلال پیوسته است. او بهترین گلزن این تیم هم هست و ضربات آخر را به خوبی به سمت دروازه حریفان می‌زند. بوناتینی با پیراهن شماره 9 پنالتی‌زن نخست الهلال هم هست.

عمر خریبین: این مهاجم سوریه‌ای خطرناک به صورت قرضی از الظفره امارات به الهلال پیوسته است. او در 31 بازی ملی 14 گل برای سوریه زده و در بازی آخر این تیم در مقابل ایران در مالزی هم بازی کرد. او در الهلال با پیراهن شماره 77 جانشین یاسر القحطانی مهاجم کهنه‌کار و نیمکت‌نشین این تیم شده است.

کارلوس ادواردو: هافبک تنومند برزیلی با شماره 3 پشت مهاجمان الهلال بازی می‌کند و شوتزن قهاری است. او البته زیاد با توپ کار می‌‎کند و زیاد هم توپ لو می‌دهد. ادواردو در نبردهای هوایی هم موفق عمل می‌کند و روی ضربات کرنر و ایستگاهی بسیار خطرناک است.

سلمان الفرج: بی‌شک بهترین بازیکن الهلال است. تکنیکی و دریبل‌زن. او در ارسال پاس‌های عمقی کوتاه و بلند متبحر است و از کار انداختن او می‌تواند زهر حملات الهلال را بگیرد. او از 5 سال پیش عضو ثابت تیم ملی عربستان هم هست.

۲    
آی اسپورت
2017-02-19 14:27:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر