فهرست
استقلال 1 - استقلال خوزستان صفر: رستگاری در دقیقه 90+1 / شاهکار تازه واردها!
استقلال 1 - استقلال خوزستان صفر: رستگاری در دقیقه 90+1 / شاهکار تازه واردها!

استقلال 1 - استقلال خوزستان صفر: رستگاری در دقیقه 90+1 / شاهکار تازه واردها!

آی اسپورت- 

هفته ی دوم رقابت های لیگ برتر 

ورزشگاه آزادی

تماشاگر 10 هزار نفر

اخطار: کولی بالی - هادی خنیفر - آندو تیموریان

ترکیب استقلال تهران:

محسن فروزان، محمدرضا خرسندنیا، خسرو حیدری( از دقیقه 88 مهدی کریمیان)، آندرانیک تیموریان، هاشم بیک‌زاده، مگویان، میلاد فخرالدینی، کرار جاسم( از دقیقه 90 یعقوب کریمی)، محمد قاضی، شهباززاده و آرش برهانی( از دقیقه 68 علیرضا رمضانی) 


سرمربی: امیر قلعه نویی


ترکیب استقلال خوزستان:

 پرویز کریمی، مجید حیدری، محمد طیبی، موسی کولی‌بالی، میثم مجیدی، هادی خنیفر، محمدرضا مهدوی( از دقیقه 80 ابراهیم خسروی)، رضا کاردوست( از دقیقه 60 ایمان باصفا)، روح‌الله سیف‌اللهی( از دقیقه 74 صادق صادقی)، دیابارا و مهدی مؤمنی.


سرمربی: عبدالله ویسی 

شرح گل: روی حرکت فوق العاده ی رمضانی و پاس به بیرون وی ، توپ به شهباززاده رسید و این بازیکن در دقیقه ی 91 استقلال را پیروز دیدار کرد.


دقایق حساس:

روح‌الله سیف‌الهی در دقیقه 6 مسابقه در موقعیت تک به تک با محسن فروزان دروازه‌بان استقلال قرار گرفت که فروزان ضربه مهاجم استقلال خوزستان را به خوبی مهار کرد.

در دقیقه 9 شوت سجاد شهباز‌زاده از پشت محوطه جریمه با اختلاف اندکی از بالای دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

در دقیقه 20 مسابقه ضربه کاشته سیف‌الهی را فروزان مهار کرد.

در دقیقه 30 سانتر ارسالی تیموریان در محوطه جریمه روی سر محمد قاضی فرود آمد که ضربه او را دروازه‌بان استقلال خوزستان مهار کرد.

در دقیقه 33 داور سقوط جاسم کرار در محوطه جریمه استقلال خوزستان را پنالتی تشخیص داد و آرش برهانی این ضربه پنالتی را به بیرون زد تا بازی همچنان بدون گل و مساوی دنبال شود.

در دقیقه 44 روح‌الله سیف‌الهی مهاجم استقلال خوزستان باز هم در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان استقلال قرار گرفت که فروزان باز هم ناجی دروازه استقلال شد.

در دقیقه 54 روی اشتباه داور که خطای مسلم روی فخرالدینی را نگرفت، سیف الهی با فروزان تک به تک شد که این بازیکن این موقعیت را بسیار عجیب از دست داد. 

بهترین بازیکن:

مسلما بهترین بازیکن میدان محسن فروزان بود که در چندین نوبت دروازه ی استقلال را از باز شدن نجات داد.  

  ۱۰  
آی اسپورت
2014-08-08 23:02:18
نظر دهید

۱۰ نظر
MOHSEN.N
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۵
پبراهن اهوازی ها چه قدر زیباست.خداوکیلی قلعه نوعی واسه چی به آل اشپورت گیر داد و مجید بی کیفیت با این طراحی دمده رو جای گزینش کرد..
عادل از لاهیجان
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۷
آقای برهانی...آرش آقای گل چی بگم به تو آخه....نزن دیگه برادر نزن...پنالتی نزن وقتی یه دفعه نشد عین آدم بزنی نزن...چرا قلعه نوعی نمیده کسه دیگه بزنه هم قاضی خوب میزنه هم کرار هم آندو شهبازاده..بابا برهانی نزن پنالتی هارو جون مادرت
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۱
عجب گزارش زنده ای! نیمه تموم شده هنوز ترکیب یکی‌ از تیما رو نوشتین فقط :))
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۳
حالا اگه پرسپولیس بود هر3تا موقعیت رو سیف اللهی گل کرده بود/چون پرسپولیس بدشانس ترین تیمه!!!!و هر بازیکن سابقش بهش گل میزنه!!!
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۲
تو جام شهدا معلوم بود بازیکن اینده داریه این رمضانی
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۲
کفاژیان حامی تیم استقلال
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۹
امیرخان ازت خواهش می کنم به جای هاشم از پژمان استفاده کن هم بیشتر می دوه هم کار با توپش بهتره امروز که خدا رحم کرد ولی سپاهان خیلی خطرناکه
مسعود 4
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۷
دوست عزیزی که درباره پیراهن صحبت کگردی اتفاقا لباس های مجید از لباس های بی کیفیت با طرح های تکراری آل اشپورت بهتره. شما یا فوتبال نمیبینی یا خودت رو زدی به اون راه که نمیدونی پیراهن اس اس دقیقا بر اساس مد روز طراحی شده
.......
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۴۵
http://www.101greatgoals.com/blog/you-moron-khuzestan-striker-shoots-instead-of-passing-in-3v2-situation-go-on-to-lose-to-esteghlal-video/
MOHSEN.N
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۳۱
آقای مسعود،شما اجتمالاً نمی دونی مد روز چیه شاید هم از روی تعصب صحبت کنی، اما واقعیت اینه که مجید به مراتب بی کیفیت تر از آل اشپورتِ و اگر الان لباس استقلال رو می زنه علتش رو باید در کتِ معروف قلعه نوعی پیدا کرد که مارک بزرگ مجید گوشه اون کت معروف می درخشه و همیشه قلعه نوعی از ان کتها داره و به هر حال فوتبال فاسد ایرانه و اگه یادتون باشه آقای قلعه نوعی سال گذشته با جنجال آل اشپورت رو از تن استقلال در آورد و مجید رو بر تن استقلال کرد و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر