فهرست
ذوب آهن صفر - تراکتورسازی صفر؛ از یاد رفتنی /  در فولاد شهر خبری نبود
ذوب آهن صفر - تراکتورسازی صفر؛ از یاد رفتنی / در فولاد شهر خبری نبود

ذوب آهن صفر - تراکتورسازی صفر؛ از یاد رفتنی / در فولاد شهر خبری نبود

آی اسپورت-

  هفته دوم رقابتهای لیگ برتر ، ورزشگاه فولادشهر ، تماشاچی :بیش از 2 هزار نفر 

داور : قاسم واحدی 

اخطار: قاسم حدادی فر از ذوب آهن
ذوب آهن: محمد باقر صادقی، مهرداد قنبری، سینا عشوری، کارلوس سانتوس، هادی محمدی، قاسم حدادی‌فر، قاسم دهنوی، مرتضی تبریزی (۶۴-مهدی رجب زاده)، اسماعیل فرهادی (۶۴-دانیال اسماعیلی فر)، محسن مسلمان و مسعود حسن زاده(۷۸-مصطفی شجاعی)
سرمربی: یحیی گل محمدی
تراکتورسازی: حامد لک، احمد آل‌نعمه، خالد شفیعی، محمد ایران‌پوریان، حبیب گردانی، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی(۸۳-علا عبدالزهرا)، سامان نریمان‌جهان، شاهین ثاقبی، فرشاد احمد‌زاده (۶۰-لوسیانو ادینهو) و احمد کامدار (۷۵-فرید کریمی)
سرمربی: رسول خطیبی

شرح بازی:
نبرد مربیان جوان لیگ چهاردهم در حالی آغاز شد که یحیی گل محمدی سرمربی تیم ذوب آهن با انجام سه تغییر در ترکیب اولیه تیمش به نسبت بازی مقابل صبا نشان داد که تیمش را برای برد در این بازی به میدان فرستاده است و از طرف دیگر تراکتورسازی که در هفته اول مدافع عنوان قهرمانی را شکست داده بود با آگاهی از شرایط خود در جدول رده بندی به دنبال کسب امتیاز از این مسابقه خارج از خانه بود. بازی با میدانداری بازیکنان ذوب آهن آغاز شد و حضور حدادی فر و مسلمان در خط هافبک ذوب آهن شرایط مسابقه را در بیست دقیقه ابتدایی به سود این تیم رقم زد اما حملات ذوب آهن زهر لازم را نداشت و بعد از رسیدن به پشت محوطه جریمه راهی به سوی دروازه تراکتورسازی پیدا نکرد.

در سوی مقابل تراکتورسازی هم با استفاده از چند بازیکن جوان و سرعنی در فاز تهاجمی چشم به استفاده از ضد حملات داشت که به جز چند شوت از راه دور موقعیت آنچنان حساسی در این نیمه ایجاد نشد و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند. با آغاز نیمه دوم تغییری در شرایط بازی ایجاد نشد و پاس‌های اشتباه بازیکنان دو تیم در میانه میدان فرصت را برای ایجاد حملات خطرناک بر روی دروازه ها گرفت. در ادامه تعویض های هر دو سرمربی و ورود رجب زاده و ادینهو به زمین مسابقه این امیدواری را ایجاد کرد تا شاید جریان بازی دچار تغییر شود اما در نهایت هر دو تیم امتیازات را تقسیم کردند تا ذوب آهن برای برد چشم به هفته های آنده داشته باشد و تراکتورسازی هم از مجموع دو بازی صاحب چهار امتیاز شود.


دقایق حساس:
دقیقه ۱۸- ضربه شاهین ثاقبی از داخل محوطه جریمه آرام آرام از مقابل دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.
دقیقه ۲۵- ضربه ایستگاهی حبیب گردانی از جناح راست دروازه ذوب آهن به بالای دروازه زده شد.
دقیقه ۴۵- ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه تراکتورسازی و شوت محکم قاسم حدادی فر با واکنش به موقع حامد لک روبرو شد تا توپ راهی کرنر شود.
دقیقه ۴۷- ضربه ایستگاهی مهدی کیانی از پشت محوطه جریمه ذوب آهن به تیر افقی دروازه ذوب آهن برخورد کرد و در برگشت هم محمد باقر صادقی با مشت توپ را به زمین برگرداند.
دقیقه ۶۰- حرکت سامان نریمان جهان پشت محوطه جریمه و شوت زمینی این بازیکن در اختیار صادقی قرار گرفت.
دقیقه ۶۷- سانتر رجب زاده از جناح راست به روی تیر دو و ضربه سر دانیال اسماعیلی فر به کنار دروازه تراکتور زده شد.
دقیقه ۹۲-مهدی رجب زاده در یک موقعیت تک به تک توپ را به پاهای حامد لک زد.


اتفاق ویژه:
بازی این دو تیم در فصل گذشته در همین ورزشگاه فولادشهر یکی از پرگل ترین بازی های لیگ بود و شش گل به همراه داشت اما این بار دو تیم موفق به باز کردن دروازه ها نشدند.
بهترین بازیکن:
عملکرد اکثر بازیکنان حاضر در زمین متوسط بود اما مهدی کیانی هافبک تیم تراکتورسازی نمایش بهتری نسبت به بقیه بازیکنان داشت.

حاشیه  :مجید بصیرت، دستیار زلاتکو کرانچار در تیم سپاهان به همراه محمدرضا خلعتبری، مهاجم این تیم در جایگاه ویژه ورزشگاه فولادشهر حضور داشتند. 

* بعد از اینکه محمد باقر صادقی در اوایل نیمه اول دو واکنش پشت سر هم عالی داشت خلعتبری در جایگاه ویژه او را تشویق کرد. او در زمانی که ذوب آهن در دقایق پایانی موقعیت خراب می‌کرد هم حسابی حرص می‌خورد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-09 00:39:55
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۰
دقیقه 47 توپ به تیر نخورد. باقر صادقی برگشتش داد.
یعقوب کعبی - اهواز
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۰۶
گزارشهاتون را با خبرنگار خودتون کار کنید نه اینکه خبرها را از سایتها بگیرید . گزارش بازی فقط واعظ اصفهانی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر