فهرست
خدیرا: بهتر، باتجربه‌تر و قوی‌تر از ناپولی هستیم
خدیرا: بهتر، باتجربه‌تر و قوی‌تر از ناپولی هستیم

خدیرا: بهتر، باتجربه‌تر و قوی‌تر از ناپولی هستیم

آی‌اسپورت- سامی خدیرا، هافبک بانوی پیر امروز در گفتگویی تاکید کرد که شرایطش در یووه بسیار خوب است و با وجود اینکه هرگز احتمال بازگشت به بوندسلیگا را منکر نمی‌شود اما در حال حاضر در کنار یووه به خوبی پیش می‌رود.

 آینده من

 «هیچ‌چیز را در فوتبال نمی‌توان پیش‌بینی کرد، منکر شد یا تایید کرد تا زمانی که کاملا روی دهد. بوندسلیگا، لیگ بسیار خوب و جذابی است حتی برای من که مشکلاتی دارم، اما من همیشه در خارج از خانه خودم را بهتر پیدا می کنم، در یووه خیلی خوب هستم و همه چیز ایده‌آل است. رقابت‌ها، ایده‌ها، اهداف تازه و قوی‌تر، شناخت یک شهر تازه، یک زبان و خیلی چیزهای دیگر که در زندگی وجود دارند، من هنوز خودم را جوان احساس می‌کنم و با یووه هم قرارداد دارم اما بازگشت به فوتبال آلمان را هرگز منکر نمی‌شوم و نمی‌توانم بگویم که ممکن نیست.»

 ناپولی

 «در حال حاضر آنها یک امتیاز از ما بیشتر دارند، رقابت‌های این فصل شانه به شانه پیش می‌رود. ما تیم قدرتمند و بزرگی داریم و همچنین با اسکودتوها و پیروزی‌های زیادی که به دست آوردیم، باید بگویم باتجربه‌تر از ناپولی هستیم. ما قوی‌تر هستیم، نه تنها در یازده بازیکنی که راهی میدان می‌شوند، بلکه در مجموع تیم، احترام زیادی برای ناپولی قائلیم اما ما تشنه قهرمانی هستیم و هرگز از موفقیت سیر نمی‌شویم. برای ما پیروز شدن کافی نیست، می‌دانیم که هوادارانمان هرگز از گرفتن یک جام سیر نمی‌شوند و سریع جام قهرمانی دیگری را می‌خواهند.»

تاتنهام و لیگ قهرمانان

 «بازی رفت آن‌طور که می خواستیم نشد و آنها بهتر از ما ظاهر شدند، اما ما به برگشت فکر می‌کنیم و شانس ما هم پنجاه به پنجاه است، هیچ چیز تمام نشده.»

 

     
آی اسپورت
2018-02-22 12:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر