فهرست
مرفاوی: از تلاش بازیکنانم راضی ام
مرفاوی: از تلاش بازیکنانم راضی ام

مرفاوی: از تلاش بازیکنانم راضی ام

آی اسپورت- صمد مرفاوی پس از تساوی بدون گل تیم‌های صبا و ملوان گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی انزلی کاربرای ما دشوار شده بود. ملوان از شرایط میزبانی استفاده می‌کرد و این بازی برای ما نفس‌گیر بود. آنها از چند بازیکن باتجربه بهره می‌بردند و تیم خوبی داشتند.

وی ادامه داد: سعی کردیم حفظ توپ داشته باشیم و در بخش دفاعی بازیکنان ملوان را کنترل کنیم که به خوبی توانستیم راه‌های نفوذ آنها را ببندیم. ملوان با برنامه در این دیدار حاضر شده بود و ما هم تا جایی که توانستیم راه‌ها را بستیم. کمی در این دیدار اشکال داشتیم مخصوصا در ابتدای نیمه دوم اما پس از گذشت زمان توانستیم بازی را کنترل کنیم.

سرمربی صبا یادآور شد: قصد داشتیم به ملوان فضا ندهیم و از فضاهای کناری آنها استفاده کنیم و در زمین ملوان حفظ توپ داشته باشیم اما با توجه به اینکه تعداد بازیکنان ما اندک بود نمی‌توانستیم موفق شویم. در مجموع خوشحالم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که 90 دقیقه تلاش کردند با توجه به شرایط شرجی آب و هوا توانستیم یک امتیاز را به دست آوریم. ملوان تیم خوبی دارد و رفته رفته با توجه به هوادارانی که دارد بهتر خواهد شد.

مرفاوی در خصوص قضاوت داور تصریح کرد: کلانتری به من گفت که روی او خطای پنالتی صورت گرفته من در این باره نمی‌توانم نظری بدهم زیرا خودم ندیدم داور دوندگی خوبی در بازی داشته و در تمام صحنه‌ها حضور داشت حالا باید فیلم بازی را ببینیم و بعد در مورد این موضوع صحبت کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-08 21:41:29
نظر دهید

۱ نظر
مجید
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۰۱
ازشانس بد اوست که صفت خان با صمد در فرهنگ نامگذاری ما بکار نمیرود وگرنه الانه یکی از خان های دیگر استقلال بود ولی تبدیل به صمد استفلال شده : صمدآقا --یکی مربی مثل استادش منصور خان ! و پرویز خان! تیمی بگیره بره و بیاد .نه هیجانی نه شوری ونه سرزندگی ونه بلند پروازی و نه قهرمانی یخ مثل الاسکا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر