فهرست
بهترین خرید استقلال؛ جاسمی که دیگر شر نیست
بهترین خرید استقلال؛ جاسمی که دیگر شر نیست

بهترین خرید استقلال؛ جاسمی که دیگر شر نیست

آی‌اسپورت‌ ـ این لحظه ای است که استقلالی ها به یک قدمی فتح دروازه استقلال خوزستان رسیده اند اما موفق به انجام این ماموریت نشده اند.
لحظه رخ دادن خطای پنالتی روی جاسم کرار محمد هافبک ملی‌پوش عراقی، کرار که این پنالتی را با چنگ و دندان برای استقلال گرفت در نهایت قبل از اتمام بازی جای خود را به یعقوب کریمی داد تا اندکی استراحت کند و بازیکن جوان جانشین اش کاری انجام بدهد. نکته مهم این بود که گفته می‌ شد کرار از بدحسابی آبی ها عصبانی است و قصد دارد در تمرینات این شرکت نکند اما او که درون زمین هم پرتلاش ظاهر شده بود بی هیچ اعتراضی میدان را ترک کرد.
لحظه پنالتی روی این هافبک عراقی می‌ توانست دومین 3 امتیاز آبی ها را هم به اسم او ثبت کند. اما کرار که در تراکتورسازی خود پشت توپ ها می‌ ایستاد با تاسف لحظه هدر رفتن ضربه پنالتی توسط برهانی را تماشا کرد. با وجود این کرار بهترین خرید استقلال در این فصل بوده است. البته با احتساب رمضانی هافبک جوانی که امروز با یک دریبل تماشایی گره از کار آبی ها گشود.

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-08 22:24:52
نظر دهید

۴ نظر
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۱
کرار کرار کرار ...جاسم کرار ♥
SARVARE lONGI
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۲۹
روزنام خبر لنگی هم امید وار بود بازی نکنه
-
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۲
رمضانی فوق العاده بود
حسین
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۸
کرار خوب بود ،فوق العاده نبود اما بالاخره یه هاقبکی داشتیم که هم به چپ هم به راست سرک میکشید ،با پاسهای کوتاه بازیکنای رو دستش رو راه مینداخت ، هر وقت فضا داشت شوت زد وتقریبا تمام یک دربرابر یک هارو راحت رد شد اگه آماده تر بشه عالیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر