فهرست
گل‌محمدی: باید سال قبل را فراموش کنیم/ تماشاگران لذت نبردند
گل‌محمدی: باید سال قبل را فراموش کنیم/ تماشاگران لذت نبردند

گل‌محمدی: باید سال قبل را فراموش کنیم/ تماشاگران لذت نبردند

آی‌اسپورت‌ ـ یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب‌آهن امروز کنار زمین خیلی حرص خورد اما در کنفراس مطبوعاتی با آرامش به سوالات پاسخ داد. گل‌محمدی که از نمایش تیمش راضی نبود امیدوار است در بازی مقابل پرسپولیس بهتر باشند.

تساوی بدون گل مقابل تراکتور ؟

انتظار بیشتری از تیمم داشتم که بازی بهتری را انجام بدهند، در مجموع بازی خوبی را شاهد نبودیم و تماشاگران هم لذت نبردند.  تراکتورسازی تیم قدرتمندی است. ما روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده بودیم اما در اجرا به مشکل برخوردیم، در مجموع یک امتیاز مقابل تراکتورسازی بد نبود و باید خدا را شکر کنیم.

صحنه مشکوک داوری ؟

داور می توانست پنالتی بگیرد  اما به هر حال این اتفاق نیفتاد، در مجموع ما تیم جوانی تشکیل داده ایم و احتیاج به زمان داریم و تیم باید بیشتر از اینها کار کنیم.

سطح آمادگی تیم ؟

چند نفر از بازیکنان دیر به تیم اضافه شدند و با گذر زمان آمادگی بیشتری به دست خواهند آورد.

تفکر باخت در تیم ذوب آهن؟
  باید سال‌های قبل را فراموش کنیم و به فکر گذشته نباشیم چون بیشتر از هدف دور می شویم، باید سعی کنیم بیشتر کار کنیم تا اتفاقات سال گذشته تکرار نشود و از بازیکنان می‌خواهم تمام تلاش خود را به کار ببرند. در بازی هایی مثل این دیدار که موقعیت آنچنانی روی دروازه ها ایجاد نمی‌شود باید از ضربات ایستگاهی استفاده کنیم و بازیکنان باید تمرکز داشته باشند تا بتوانیم پیشرفت کنیم.


بازی هفته سوم ذوب آهن مقابل پرسپولیس؟

این بازی در ورزشگاه آزادی است و در مقابل تماشاگران این تیم. بازی مشکل است و قبل از آن باید نقاط ضعف امروز را رفع کنیم خصوصاً در انتقال از دفاع به حمله باید بیشتر تمرین کنیم. امیدواریم بازی خوبی انجام بدهیم، البته شرایط امتیازی مشابهی داریم و بازی حساسی خواهد بود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-08 22:38:38
نظر دهید

۱ نظر
Tboy
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۰
با شخصیت تر از یحیی در فوتبال ایران وجود نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر