فهرست

خطیبی : ادینیو آماده نیست / نیمه اول افتضاح بودیم

آی اسپورت - حسین خطیبی مربی تراگتور امروز به جای رسول خطیبی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سئوالات پاسخ داد: 

تساوی با ذوب آهن ؟

در نیمه اول بازی خوبی نبود، ناهماهنگی در هر دو تیم موج می‌زد اما نیمه دوم شرایط بهتر شد و فکر می‌کنم تراکتورسازی تیم برتری نسبت به ذوب آهن بود. ما فرصت‌های خوبی داشتیم و یک توپ هم به تیر دروازه زدیم اما در نیمه دوم تغییراتی انجام دادیم و بچه ها به خود آمدند و بر خلاف نیمه اول که افتضاح بودیم در نیمه دوم از بازی تیمم راضی هستم.  فکر می‌کنم نتیجه عادلانه بود.

تراکتور در لیگ ؟ 

ما رفته رفته بهتر می‌شویم، امروز کریمی و عبدالزهرا بازی اول خود را انجام دادند و اگر با تیم هماهنگ شوند بهتر هم خواهیم شد. 

 نیمکت نشینی ادینیو؟

 او در کارهای بدنسازی دیر به ما اضافه شد بنابراین از لحاظ بدنی کمی مشکل دارد اما از لحاظ بازی بازیکن بزرگی است و فکر می‌کنم از هفته پنجم به فرم ایده آل خود خواهد رسید. 

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-08 22:45:10
نظر دهید
۵ نظر
مجید
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۱
رسول پاشا با این بازیهای تیم ات مواظب خرم سلطان در تبریز باش تا مبادا دچار سرنوشت ابراهیم پاشا بشی!
نادرتیراختور
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۷
ادینهو از اکثر بازیکنای تیمت آماده تره.چرا باند بازی میکنین.دلیر و امثال دلیر خیلی مونده تا ادینهو بشن.یه وقت مثل کبک سرتو بلند میکنی که کار از کار گذشته آقایان خطیبی.
آراز ساوه
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۷
خیلی بد بازی کردیم. بازی که راحت میتونستیم ببریم . ولی باز خوبه. تیم به یک بازیساز خوب نیاز داره.
تبریزی
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۰
من میترسم رستم بشه چون این تیم تراختور نیست .... ترسوها میمیرند .تو این تیم یک نفر اون هم مهدی کاپیتان اگه اونه نداشتیم چی میشد بابا جمع کن این تراختور نیست این همه بازیکن چرا استفاده نمیکنی مثل خارجی دفاع و هاشمی .... مشهدی تیم و ول کن برو دنبال کار خودت این لباس برات گشاد است
رضا
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۵
با این بازیها فک نکنم آقا رسول نه شما نه این مدیر عامل تیم شانس موندن داشته باشین با این نوع بازی رو اعصاب بیننده را میرین بازیتون فراتر از افتضاح بود تاکتیک صفر نتیجه صفر حتی خلاقیت فردی هم صفر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر