فهرست
گزارش روز:برگزاری نشست مهم کوادرادو و مدیران فیورنتینا
گزارش روز:برگزاری نشست مهم کوادرادو و مدیران فیورنتینا

گزارش روز:برگزاری نشست مهم کوادرادو و مدیران فیورنتینا

آی اسپورت - سرانجام امروز نشست بین کوادرادو و مدیران باشگاه فیورنتینا در محل این باشگاه برگزار شد. نشستی که دو باشگاه بارسلونا و منچستر یونایتد به شدت منتظر نتیجه آن هستند.

در پایان این جلسه، مالک باشگاه فیورنتینا آقای دلا واله به گاتزتا دلو اسپورت گفت : \"با کوادرادو صحبت کردم و پروژه باشگاه برای فصل جاری را به اطلاع او رساندم.به او گفتم که دوست داریم تا یک سال دیگر برای ما بازی کنی . با این وجود به شخصه چندان خوشبین نیستم چرا که وقتی بازیکنی پیشنهاد های مهم از باشگاه های بزرگ دریافت می کند؛ حفظ کردنش بسیار دشوار می شود.\"

وی ادامه داد : \" ببینیم در هفته جاری که هفته طولانی ای برای ما خواهد بود؛ چه اتفاقاتی می افتد.کوادرادو شخصیت متواضعی دارد و ارتباط او با ما همیشه در سطحی مطلوب بوده است.

او به ما گفت که بین 7 تا 10 روز دیگر تصمیم نهایی خود را به اطلاع خواهد رساند. به هر حال باید امیدوار باشیم. اما تکرار می کنم که اگر پیشنهاداتی که او دارد جدی باشد و خودش هم قصد رفتن داشته باشد؛حفظ کردن او غیر ممکن خواهد بود.او یک جام جهانی فوق العاده را سپری کرد و همین مساله کار ما برای نگه داشتن او را دشوار کرد \"

لازم به ذکر است که باشگاه فیورنتینا برای فروش این ستاره کلمبیایی مبلغی بین 40 تا 50 میلیون یورو را در نظر گرفته است. دو باشگاه منچستر یونایتد و بارسلونا از مشتریان جدی این بازیکن به حساب می آیند.

همچنین در این زمینه بخوانید     
آی اسپورت
2014-08-09 01:04:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر