فهرست
بلان: حق مان بود پیروز شویم
بلان: حق مان بود پیروز شویم

بلان: حق مان بود پیروز شویم

آی اسپورت- لورن بلان، سرمربی پاری سن ژرمن، با ابراز ناراحتی از تساوی تیمش مقابل رنس در اولین هفته از فصل جدید لا شامپیونا،تاکید کرد که شایسته کسب سه امتیاز از این دیدار بودند.

پاری سن ژرمن در نخستین بازی خود در فصل جدید لیگ فرانسه با تساوی دو بر دو برابر رنس متوقف شد تا قهرمان فصل قبل در نخستین گام امتیاز از دست دهد.

بلان در پایان بازی به خبرنگاران گفت:\" در نخستین بازی رسمی خود که در سوپر جام فرانسه برگزار شد به پیروزی رسیدیم، اما در آغاز فصل جدید لیگ امتیاز از دست دادیم و این واقعا ناراحت کننده است. تساوی ناامیدکننده‌ای به دست آوردیم و این مرا بسیار ناراحت کرده است. در نخستین دیدار فصل قبل هم برابر مون پلیه بسیار اذیت شدیم و در نهایت هم به تساوی دو بر دو برابر این تیم دست یافتیم. تساوی فصل قبل برای ما تکرار شد. با این حال باید بگویم که ما بازی خوبی را برابر رنس به نمایش گذاشتیم و از تیم حریف بهتر بودیم. برای پیروزی به میدان رفته بودیم. نهایت تلاش خود را در میدان داشتیم.

برای پیروز شدن دست به هر کاری زدیم و حریف را تحت فشار قرار دادیم. می‌توانستیم پیروز از میدان خارج شویم. فرصت‌های زیادی را بر روی دروازه حریف خلق کردیم، اما متاسفانه نتوانستیم از این فرصت استفاده کنیم. تساوی اصلا نتیجه عادلانه‌ای نبود. در نیمه نخست فرصت‌های زیادی را از دست دادیم. در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بودیم و بارها صاحب موقعیت گلزنی شدیم. البته در این نیمه به حریف هم اجازه دادیم تا خودنمایی کند و به دروازه ما نزدیک شود. برای پیروز شدن باید نهایت تمرکز را داشت و از فرصت‌های به دست آمده نهایت استفاده را برد که ما چنین نکردیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-09 10:14:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر