فهرست
هاشم کاپیتانی که بازوبند نمی بندد ( عکس)
هاشم کاپیتانی که بازوبند نمی بندد ( عکس)

هاشم کاپیتانی که بازوبند نمی بندد ( عکس)

آی اسپورت - بازوبند کاپیتانی استقلال هم برای خودش داستانی شده. در بازی هفته اول استقلال مقابل راه آهن بعد از خروج خسرو حیدری از میدان مسابقه، بازیکن خوش اخلاق آبی ها بازوبند را هم با خودش به روی نیمکت برد تا امیر قلعه نویی که متوجه این موضوع شده بود، بازوبند را از او بگیرد و به یکی دیگر از بازیکنان بدهد.

بازوبند کاپیتانی استقلال در بازی دیشب هم بارها دست به دست شد. اول که آرش برهانی کاپیتان بود و مثل بازی قبلی وقتی که او از زمین بیرون رفت، خسرو کاپیتان شد. 

این بار هم خسرو مثل آرش تعویض شد و البته حواسش بود که بازوبند را به هاشم بیگ زاده بدهد منتهی هاشم آنقدر درگیر بازی شده بود که حواسش نبود بازوبند را باید روی بازویش ببندد.

سالها قبل شیث رضایی در بازی پرسپولیس مقابل صبا، بازوبند را روی مچ خود بسته بود که باعث شد پیشکسوتان پرسپولیس انتقاد زیادی از او بکنند اما بعید است حرکت هاشم عمدی باشد و کسی از او انتقاد نخواهد کرد.

\"بازوبند

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-09 11:18:19
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۱
حالا مگه حرکت شیث عمدی بود؟ روی شیث کلا حساسیت وجود داشت و داره و فردوسی پور هم خیلی جو داد وگرنه کریم باقری هم گاهی بازوبند تا آرنجش میومد و کسی ککش نمیگزید. همچین هم گفتین "سالها قبل" انگار 10سال پیش اتفاق افتاده. هنوز 4 سال هم نگذشته از اون ماجرا.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر