فهرست
بایرامی: هوایی نشده ام/ به پیشنهاد الکویت فکر نمی کنم
بایرامی: هوایی نشده ام/ به پیشنهاد الکویت فکر نمی کنم

بایرامی: هوایی نشده ام/ به پیشنهاد الکویت فکر نمی کنم

آی اسپورت - انتقاد مسقیم سرمربی گسترش فولاد از مهاجم تیمش واکنش مودبانه وی را در پی داشته است . 

به گزارش آی اسپورت به نقل از آناج،  مهرداد بایرامی در مورد صحبت‌های مهدی تارتار که گفته بایرامی نباید به فکر الکویت باشد، عنوان کرد: ظاهرا در کنفرانس مطبوعاتی از سرمربی ما در مورد من سوال کردند که ایشان هم جواب داده است. البته باید بگویم که من نه به پیشنهاد الکویت فکر می‌کنم و نه هوایی شده‌ام. جالب این است که بعضی‌ها گفته‌اند من در دو بازی گذشته عملکرد خوبی نداشته‌ام. عجیب است که آنها نمی‌دانند من در بازی اول به میدان نرفته‌ام.

این بازیکن ادامه داد: در دیدار دوم تیم ما تا دقیقه 30 خوب بازی کرد ولی وقتی گل خوردیم بی‌نظم شدیم. سپاهان به خاطر تجربه‌اش به پیروزی رسید و وقتی یک تیم بد بازی می‌کند طبیعی است که عملکرد بازیکنان دیگر هم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. ما در این بازی نهایت تلاش‌مان را انجام دادیم اما اسیر تجربه سپاهان شدیم. با این حال در آینده برای جبران این باخت فرصت داریم.

بایرامی در مورد انتقاد تارتار از مهاجمان گسترش فولاد گفت: سرمربی حق دارد چون از مهاجمان توقع گلزنی دارد. تارتار از من یا فرد دیگری به صورت شخصی انتقاد نکرده و در مجموع در مورد خط حمله صحبت کرده است. مطمئن باشید مهاجمان گسترش در بازی‌های آینده همه چیز را جبران خواهند کرد.

     
آی اسپورت
2014-08-09 11:21:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر