فهرست
درک کویت هم خداحافظی کرد؛ ستاره‌باران
درک کویت هم خداحافظی کرد؛ ستاره‌باران

درک کویت هم خداحافظی کرد؛ ستاره‌باران

آی‌اسپورت- درک کویت با دو بازی خداحافظی، با دنیای فوتبال وداع کرد. در این روز باشکوه، دو بازی برگزار شد. تیم دوستان کویت، فاینورد و تیم هلند در این بازی‌ها برابر هم قرار گرفتند. در بازی‌های خداحافظی کویت گولیت مربی تیم دوستان کویت بود و کومان هم مربی فاینورد. فن‌خال هم روی نیمکت تیم هلند نشست. در تیم دوستان کویت بازیکنانی چون ولکان دمیرل، کریستین بارونی، امره بلوزاوغلو، رائول مرلس، سلجوک شاهین، پیر وبو، موسی سو، یرزی دودک، فابیو اورلیو، کریگ بلیمی، جیمی کرگر، اندی کارول، لوییس گارسیا و استیون جرارد حضور داشتند.

در تیم فاینورد هم فن هویدونک، لودویکس، کالو، بوشارت، ویلهنا، الیا، ولار، کونگولو، ماکای، فن پرسی و لاندزات حضور داشتند. فن‌پرسی، اسنایدر، فن‌درسار، دی‌بوئر، بابل، بوما، کوکو، دیپای، دی‌یونگ، فن‌نیستلروی و فن‌درفارت هم ستاره‌های تیم هلند بودند.

دوستان کویت ۳-۲ فاینورد را شکست دادند. تیم هلند هم با نتیجه ۳-۲ فاینورد را شکست داد. کویت هم در هر سه تیم حاضر شد و با تشویق تماشاگران مواجه شد. در پایان بازی‌ها هم این ستاره فوتبال هلند بعد از چند دقیقه صحبت با طرفداران، رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

 

طرفداری

۱    
آی اسپورت
2018-05-28 00:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر