فهرست
کرار: پولم را به موقع می خواهم ولی قهر نمی کنم/ می خواهم دینم را به استقلال ادا کنم/ اجازه نمی دهم دوباره مرا وارد حاشیه کنند
کرار: پولم را به موقع می خواهم ولی قهر نمی کنم/ می خواهم دینم را به استقلال ادا کنم/ اجازه نمی دهم دوباره مرا وارد حاشیه کنند

کرار: پولم را به موقع می خواهم ولی قهر نمی کنم/ می خواهم دینم را به استقلال ادا کنم/ اجازه نمی دهم دوباره مرا وارد حاشیه کنند

آی اسپورت- جاسم کرار، هافبک عراقی استقلال در دو بازی گذشته عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و نقش بسزایی در دو پیروزی آبی پوشان داشته است. کرار در گفت و گو با آی اسپورت درباره بازی با استقلال خوزستان اظهار داشت: نسبت به بازی اول عملکردمان بهتر بود اما هنوز تا رسیدن به شرایط آرمانی کمی زمان لازم است. هنوز به هماهنگی کامل نرسیدیم و به زودی این اتفاق می افتد.

او درباره شرایط خودش تاکید کرد:  باید بگویم که مدیون هواداران و باشگاه استقلال هستم چون مدت‌ها بود که دوست داشتم بار دیگر به استقلال برگردم و برای این تیم بازی کنم. استقلال نخستین تیم ایران بود که من را می‌خواست اما قسمت نشد به این تیم بروم و با تیم دیگری قرارداد بستم. پس از چند سال به استقلال پیوستم اما به دلیل حاشیه‌هایی که برای من بوجود آمد، نتوانستم خودم را نشان دهم. الان حاشیه‌هایم کمتر شده و به استقلال بازگشتم تا دینم را به این تیم ادا کنم. شرایطم هم خوب است و امیدوارم هواداران از من راضی باشند. البته هنوز از خودم راضی نیستم. حس می‌کنم اگر بیشتر بازی کنم، بهتر از این بازی می‌توانم خودم را نشان دهم.

هافبک عراقی استقلال درباره اینکه استقلال در بازی دیروز شانسی پیروز شد، تصریح کرد: چنین چیزی نیست. ما تیم برتر میدان بودیم. البته تیم حریف هم خوب کار کرد اما آنها دفاعی بازی کردند و کارمان سخت شد. با این حال کسب پیروزی حق ما در بازی دیروز بود.

کرار درباره اینکه گفته می شود قبل از بازی با استقلال خوزستان به خاطر مطالباتش قهر کرده است، اظهار کرد: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. من هیچ وقت از این کار ها نمی کنم. اتفاقا قبل از اینکه حاشیه ها درست شود، من مبلغی که توافق کرده بودیم را از استقلال گرفتم و مشکلی نیست. برایم مهم است که پولم به موقع پرداخت می شود چون به هر حال باید خانواده ام را تامین کنم اما اینطور هم نیست که بخواهم به خاطر چند روز تاخیر در پرداخت پیش قراردادم قهر کنم. بعضی ها می خواهند که مرا دوباره وارد حاشیه کنند اما بدانند که دیگر این اجازه را به آنها نمی دهم.

وی درباره آینده استقلال افزود: تیم ما می تواند جام قهرمانی را به دست آورد. شرایطمان بهتر می شود و امیدورام در آینده بتوانیم به تیمی که هواداران می خواهند تبدیل شویم.

کرار درباره اینکه گفته می شود قرار است از قرارداد بازیکنان استقلال کسر شود، اضافه کرد: کسی صحبتی در این باره با من نکرده است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-09 12:40:26
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۶
از این همه تعریف و تمجید کرار فقط قسمت پولش رو نوشتی سایت ای اسپورت.دیگه نمیدونی چطور حاشیه سازی بکنی واسه استقلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر