فهرست
کاشیما 2-4 رئال/ قهرمانی زیزو با هت‌تریک CR7
کاشیما 2-4 رئال/ قهرمانی زیزو با هت‌تریک CR7

کاشیما 2-4 رئال/ قهرمانی زیزو با هت‌تریک CR7

آی اسپورت- رئال مادرید به سختی و  با هت تریک رونالدو کاشیما را در فینال جام جهانی باشگاه ها شکست داد. این تیم مقابل حریف ژاپنی بیشتر از آنچه فکر می کرد به دردسر افتاد. این تیم بعد از شکست کلاب آمریکا مکزیک به فینال رسیده بود و باید به مصاف کاشیما آنتلرزی می رفت که در نیمه نهایی اتلتیکو ناسیونال را 3 بر صفر شکست داده بود. نماینده ژاپن که برای اولین بار توانسته بود به عنوان یک تیم آسیایی به فینال این بازی ها برسد اما عملکری فوق العاده و خارج از انتظار به نمایش گذاشت. تا حدی که رئال نه تنها موفق نشد در پایان وقت های قانونی این تیم را شکست دهد، بلکه به سختی و با ضربه پنالتی گل مساوی اش را زد. ابتدا در این بازی کریم بنزما در دقیقه 9 برای رئال گل زد تا همه فکر کنند قرار است رئال با گل های فراوان حریف آسیایی اش را شکست دهد. اما در ادامه گاکو شیباساکی موفق شد در دقایق 44 و 52 دروازه مادریدی ها را باز کند تا در نهایت شگفتی از این تیم پیش بیفتد. در دقیقه 60 اما کریس رونالدو توانست از روی نقطه پنالتی دروازه کاشیما را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند. بازی در وقت های قانونی بازی با همین نتیجه 2 – 2 به پایان رسید و با وقت های اضافه پیگیری شد. در وقت اضافه اول اما کریس رونالدو موفق شد در دقایق 98 و 104 دروازه تیم ژاپنی را باز کند و در نهایت رئال مادرید با برتری 4 بر 2 عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد. اگر فکر می کنید رئال در این بازی ترکیب اصلی اش را در اختیار نداشته ادامه مطلب را بخوانید. در این بازی برای اولین بار  در این بازی از قانون جدید استفاده شد و دو تیم 4 تعویض انجام دادند.

ترکیب دو تیم برای این بازی:

کاشیما آنتلرز: هیتوشی سوگاهاتا، گن شوجی، ریوتا ناگاکی(آکاساکی114)، شما دوی(سوزوکی88)، گاکو شیباساکی، شوتو یاماموتو، دایگو نیشی، نائومیشی اوئدا، یوسوشی اندو(ایتو102)، مو کانازاکی، میتسو اوگاساوارا(فابریسیو67).

رئال مادرید: کیلور ناواس، دنیل کارواخال، سرخیو راموس(ناچو107)، رافائل واران، کریستیانو رونالدو(موراتا111)، تونی کروس، کریم بنزما، مارسلو، کاسمیرو، لوکاس واسکز(ایسکو81)، لوکا مودریچ(کوواچیچ106).

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2016-12-18 16:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یاشار تبریزلی
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
وقتی من میگم تراختور کبیر باستانی توان قهرمانی در جهان را داره عده ای که درک فوتبالی ندارند منو مسخره میکنند اگر علم روز دنیا را داشتند مثل یاشار تشخیص میدادند تورنومنت با لیگ فرق داره در تورنومنت همیشه تیم های قوی تر از نظر فنی قهرمان نمیشند و همواره شگفتی هایی رخ میده مثل قهرمانی یونان در یورو با وجود اینکه ضعیفترین تیم اون دوره بود یا قهرمانی ستاره سرخ بلگراد در قهرمانی اروپا
تیم کاشیما امروز با بازی خودش حرف منو در عمل ثابت کرد
۱
برزو
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۵
ديگه وقتشه جهان فوتبال به توانايي هاي تراختور با هفتاد ميليون هوادار ايمان بيارن.
خخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر