فهرست
عنایتی: دیگر برایم مهم نیست چند گل می زنم/ بی ادعا قدرتمان را نشان دادیم/ بازی با صبا حساسیت ویژه ای برایم ندارد
عنایتی: دیگر برایم مهم نیست چند گل می زنم/ بی ادعا قدرتمان را نشان دادیم/ بازی با صبا حساسیت ویژه ای برایم ندارد

عنایتی: دیگر برایم مهم نیست چند گل می زنم/ بی ادعا قدرتمان را نشان دادیم/ بازی با صبا حساسیت ویژه ای برایم ندارد

آی اسپورت- تیم فوتبال پدیده مشهد در بازی دوم خود توانست نفت مسجدسلیمان را با 3 گل در هم بکوبد و جمع امتیازات خود را به عدد 4 برساند. رضا عنایتی، کاپیتان و مهاجم پدیده در گفت و گو با آی اسپورت درباره بازی روز گذشته تیمش اظهار داشت: بازی سختی داشتیم چون تیم نفت بسیار خوب کار کرد. از طرفی گرمای هوا در مسجدسلیمان واقعا کارمان را دشوار کرده بود؛ با این حال توانستیم توپ و میدان را در دست بگیریم و رفته رفته کاری که می خواستیم را انجام دادیم. برد خوبی بود و نشان دادیم تیم قدرتمندی داریم.

وی ادامه داد: بازیکنان پدیده جمعی از نفرات بی ادعای فوتبال هستند که با تمام وجود برای موفقیت تیم خود تلاش می کنند. شرایط مان هنوز ایده آل نیست اما خوب است. امیدوارم بتوانیم در آینده نیز بازی های خوبی انجام دهیم و به چیزی که می خواهیم، یعنی کسب رتبه تک رقمی در لیگ برسیم.

عنایتی درباره گلزنی خودش واینکه این گل اولین گل او در لیگ چهاردهم است، تصریح کرد: خوشحالم که در لیگ چهاردهم هم پایم به گلزنی باز شد. امسال به اینکه چند گل می زنم توجه ندارم و فقط به دنبال این هستم که تیمم موفق باشد.

کاپیتان پدیده درباره حمایت هواداران مشهدی از تیمش بیان داشت: مردم مشهد بسیار خوشحال هستند که شهرشان بعد از سالها در لیگ برتر نماینده دارد. مطمئن هستم تیم پدیده این پتانسیل را دارد که با ارائه بازی های خوب و کسب نتایج در خور شان فوتبال خراسان علاقمندان به خود را راضی نگه دارد و از حیثیت فوتبال این استان دفاع کند.

عنایتی درباره دیدار هفته آینده با صبای قم و رویارویی با تیم سابقش افزود: صبا هم مثل ما 4 امتیازی است و با توجه به شناختی که از این تیم و سرمربی اشدارم، می دانم که روز سختی را در پیش خواهیم داشت، اما برای اینکه روند رو به رشدمان را ادامه دهیم قطعا به تلاش بیشتر و حمایت هوادارانمان نیازمندیم. من دوران خوبی در صبا داشتم و قطعا برای این تیم احترام زیادی قائلم اما الان بازیکن پدیده هستم و برای موفقیت تیم خودم تلاش می کنم. این بازی حساسیت ویژه ای برایم ندارد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-09 13:28:57
نظر دهید

۳ نظر
رضای آقای گل
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
60 فصل داره گلزنی میکنه مهاجم یعنی این
-
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۰
حرفه ای ترین بازیکن فوتبال ایران، اگه شانس میاورد میتونست تو رئال مادرید یا آث میلان یا بایرن مونیخ یا ناپولی بازی کنه.
-
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۶
حالا نفت مسجدسلیمان بردین کری نخون شب دراز وقدرت تیم شما هم دیده میشه ازاین مدل تیمها زیاددیدیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر