فهرست
رمضانی: مدیون قلعه نویی هستم/ از لحظه ورود تصمیمم را گرفته بودم
رمضانی: مدیون قلعه نویی هستم/ از لحظه ورود تصمیمم را گرفته بودم

رمضانی: مدیون قلعه نویی هستم/ از لحظه ورود تصمیمم را گرفته بودم

آی‌اسپورت‌ ـ علی رمضانی مهاجم جوان تیم استقلال از اینکه توانست در برد استقلال نقش کوچکی داشته باشد، خوشحال است و افتخار می‌ کند. او در خصوص پاسی که برای شهباززاده فرستاد و مسائل مختلف دیگر به سوالات خبرنگار آی‌اسپورت‌ پاسخ می‌ دهد.
نظرت در خصوص بازی مقابل استقلال خوزستان چیست؟
متاسفانه آنطور که باید و شاید نتوانستیم دستورات تاکتیکی آقای قلعه نویی را در زمین پیاده کنیم این هم به خاطر بازی خوب تیم حریف بود که تمام راه های نفوذ را رو به بازیکنان استقلال مسدود کرده بودند.
در دقایق آخر یک پاس به خوب برای شهباززاده فرستادی و او هم این توپ را تبدیل به گل کرد، به نظرت اگر خودت می‌ زنی هم گل می‌ شد؟
از اینکه توانستم در اولین بازی خودم در لیگ برتر پایه گذار گل سه امتیازی شهباززاده باشم خیلی خوشحالم و این را مدیون اعتماد امیر قلعه نویی به خودم هستم. من احساس کردم که بهتر است آن توپ را پاس بدهم و همین کار را هم کردم و از این موضوع خیلی خوشحالم.
تو به عنوان یار تعویضی به زمین آمدی ولی خیلی خوب درخشید، نظرت خودت راجع به عملکردت چیست؟
من با آرش برهانی تعویض شدم و لحظه ای که می خواستم وارد زمین شوم احساس می کردم مسئولیت بزرگی بر دوشم است به همین خاطر از همان لحظه ورود تصمیمم را گرفتم تا با تمام وجود تلاش کنم که استقلال به گل برسد، البته این فرصت نصیبم نشد که خودم برای استقلال گلزنی کنم ولی همین که توانستم در این زمینه به تیمم کمک کنم باعث افتخارم است.
حرف آخر؟
از همه بازیکنان بزرگ تیم استقلال که پس از گل به سمت من آمدند و مرا تشویق کردند ممنون هستم. این حرکت بازیکنان استقلال باعث شد تا روحیه مضاعفی بگیرم تا در ادامه مسابقات اگر باز هم سرمربی تیم به من اعتماد کرد با تمام وجود در خدمت تیمم باشم.
 
     
آی اسپورت
2014-08-09 13:44:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر