فهرست

علیرضا رمضانی؛ تعویض طلائی هفته را بهتر بشناسید

آی‌اسپورت-علیرضا رمضانی، بدون تردید جوان اول آبی‌پوشان پایتخت است که برای رسیدن او به عنوان پدیده‌ی هفته‌ی دوم یک توپ‌ربائی و پشت‌بند آن یک تو سر توپ زیبا کافی بود تا تعویض طلائی امیر قلعه‌نوئی با یک پاس گل از گمنامی محض نقل محافل فوتبالی شود و آینده‌ای روشن برای او ترسیم شود.

علیرضا رمضانی متولد 13 خرداد 1372 در شهر ابهر است و اکنون تنها 21 سال دارد که در تیم‌های ملی رده‌های سنی حضور داشته است. او پیش از این عضو باشگاه‌های مقاومت تهران و نفت و گاز گچساران بوده است و هیچ‌گاه لیگ برتر را نیز تجربه نکرده بود که با اعتماد امیر قلعه‌نوئی برای نخستین‌بار طعم حضور در سطح اول فوتبال ایران را چشید. این هافبک خلاق و تهاجمی که قابلیت حضور در جناحین را نیز دارد، در هفته‌ی دوم لیگ چهاردهم زمانی‌که استقلال تهران برای زدن گل لحظه‌شماری می‌کرد، جانشین آرش برهانی شد که یک ضربه‌ی پنالتی را از دست داده بود. رمضانی که برای نخستین‌بار با پیراهن یکی از پرافتخارترین تیم‌های لیگ برتر، این رقابت‌ها را تجربه می‌کرد، در وقت‌های تلف‌شده از اشتباه یکی از شاگردان ویسی نهایت استفاده را برد و آینده‌ی خود در استقلال و فوتبال ایران را تضمین کرد.

حالا هم چشم انتظار آینده‌ی علیرضا رمضانی هستند ...

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-09 15:06:37
نظر دهید

۴ نظر
زندی
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۳
هول نشید بابا. پدیده پدیده راه نندازید. پارسال این موثع عالیشاه لیگ رو به اتی شکشید و امسال خبری ازش نیست. اینها جرفه هم نیستند
SARVARE lONGI
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۷
عاشقتم رمضانی
lkl
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
معلوم نیست شایدم شد.
بچه ابهر هستشا
sadsegh
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۸
pesar amome padide
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر