فهرست
پروین: پرسپولیس منشا را مفت از دست داد
پروین: پرسپولیس منشا را مفت از دست داد

پروین: پرسپولیس منشا را مفت از دست داد

آی اسپورت – پرسپولیس دیشب مقابل السد در قطر فرصت‌های زیادی را از دست داد و در نهایت با گل آفساید بغداد بونجاح در دقیقه 90 بازنده شد. علاوه بر اشتباه تیم داوری، باید بی‌دقتی مهاجمان پرسپولیس را هم در این شکست تاثیرگذار دانست. اتفاقی که باعث شده تا بعضی از پیشکسوتان و هواداران این تیم را به یاد گادوین منشا بیندازد. علی پروین اسطوره پرسپولیسی‌ها در این باره می‌گوید: «معتقدم پرسپولیس مفت منشا را از دست داد. این بازیکن در خط حمله می‌توانست کمک حال تیم برانکو باشد ولی خیلی راحت از این تیم کنار گذاشته شد.منشا در این روزها می‌توانست به پرسپولیس کمک کند.»

۱۰ ۷  
آی اسپورت
2019-03-13 14:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
ساشا باتیستوتا
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
باز این چاقال حسود چرت گفت
۷
احمدرضا
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۳۶
پروين خيلي غلط كرد، پروين و يه سري از پيشكسوتا كه دنبال منافع شخصي خودشون هستن چرا واسه فشردگي بازيا اعتراض نميكنن؟ چرا فشار نميارن به فدراسيون واسه داوريهاي كاملاً جهت دار عليه پرسپوليس؟؟
پرسپوليس مال هواداراشه و امثال اينا هر كدومشون كنار تيم و هم صدا با هوادارا نباشن غلط ميكنن حرف بزنن.
اف سی جمیله عروس سرخ پوش اعراب و ژاپنی ها
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۴۴
وقتی پروین خانوم هم به دلالی پخفسور برانگوه الکسیسوویچ دلالویچ همخوابه اعراب و بغداد بونجاح اذعان می کند ، با این حال لنگیونی مثل فرناز مهریار که حاصل ازدواج مادرشان با داداش بزرگشون هستند و از بهره هوشی کمی برخوردارند ، به خاطر این پروفسور دوپینگ و تبانی و جادوگری ، رو در روی وطنشون قرار میگیرن و به سرورشون تاج کبیر آسیا اهانت می کنند
فرناز مهریار پاره پاره
بقیشو خودت میدونی
۶
ashkanred
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۵۶
سلطان بیخیال ؛ شما همون تیم پیشکسوتان رو جمع کن باقیه رو بیخیال شو. هر چند که تصمیم تعویض لحظه آخر و خروج ترابی قبل از ضربه به نظرم اشتباه میومد ولی بازم هرچی برانکو بگه .
۹
پرسپولیسی ۶ آتیشه
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۲۷
ای خاک عالم توو سر برانکو که منشا رو مفت از دست داد که الان واسه گل زدن تیم محبوبم درمونده علیکور باشیم اونم ب.رینه توو موقعیتا
امید
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۰۸
خاک بر سرت کیسه کش ضدپرسولیسی
Saeed144
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۲۹
ایشون همونیه که میگفت از دست دادن رامین رضائیان اشتباهه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر