فهرست
این ارسلان تمام‌نشدنی
این ارسلان تمام‌نشدنی

این ارسلان تمام‌نشدنی

آی اسپورت – یکی از نکات قابل توجه و البته مثبت استقلال در جدال مقابل الشرطه، کامیابی مجدد امیرارسلان مطهری در امر گلزنی بود. فورواردی که زمستان سال گذشته همزمان با حضور فرهاد مجیدی در جمع آبی‌پوشان پایتخت پیراهن این تیم را بر تن کرد و بسیار زودتر از حد انتظار توانست توانایی‌های خود را در تیم جدید به رخ فوتبال ایران بکشد. مطهری بدون هیچ شک و تردیدی یکی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شود و گل‌های ارزشمندی که با پیراهن این تیم به ثمر رسانده، نقش فوق العاده مهمی در نتایج کسب شده آبی‌پوشان ایرانی داشته است. اتفاق خوبی که امیدواریم فردا شب مقابل الاهلی نیز مجدداً تکرار شود و در نهایت برای راهیابی استقلالی‌ها به مرحله بعدی نقش مؤثری ایفا کند.

 

استارت رؤیایی

کارشناسان لیگ قهرمانان اولین بار در بهمن‌ماه سال گذشته حواس‌شان معطوف به مطهری شد. در همان شب به یادماندنی که استقلال الریان قطر را در دوحه و مقابل چشمان هواداران خود با پنج گل درهم کوبید و سهم ارسلان از آن پیروزی فوق العاده، ۲ گل بود. حرکتی بزرگ و به نوعی باور نکردنی. دقیقاً از همانجا بود که مطهری و گیتارش لرزه بر اندام حریفان آسیایی استقلال انداخت و آن‌ها را متوجه یک فوروارد فوق العاده فرصت‌طلب کرد.

 

نیش بر تن الاهلی

حریف فردا شب استقلال نیز از جمله تیم‌هایی است که نیش ارسلان بر تنش فرود آمده است. زمستان پارسال اگر چه استقلال مغلوب حریف عربستانی خود شد ولی مطهری در آن بازی تک‌گل آبی‌پوشان را به ثمر رساند تا حساب کار دست سعودی‌ها بیاید. بدون شک امیرارسلان مطهری می‌تواند در جدال استقلال برابر الاهلی نقش پررنگی برای کامیابی نماینده کشورمان ایفا کند و شاید زمانی که مدافعان حریف درگیر مهار زوج دیاباته- قایدی هستند، گیتاریست استقلال مثل یک آوار بر سرشان هوار شود.

 

گل‌های تمام‌نشدنی

ارسلان مطهری با احتساب بازی یک‌شنبه، تا اینجای کار در این فصل لیگ قهرمانان آسیا ۴ مرتبه برای استقلال گلزنی کرده و پیام‌آور شادی شده است. البته فرصت برای کامیابی مجدد و شادی گل مخصوص او همچنان فراهم است و اگر استقلال بتواند با عبور از سد حریف عربستانی راهی مراحل حذفی شود، بدون شک نوازنده این تیم در خط حمله، حرف‌های بیشتری برای گفتن، گل‌های فراوان‌تری برای زدن و البته نت‌های زیباتری برای نواختن خواهد داشت.

 

خبر ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2020-09-22 16:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر